- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS NTB ExpertBook B3 (B3404CMA-Q50663XA), Ultra 5 125U, 14" 1920x1200, 16GB, 256GB SSD, Intel, W11 Pro Edu, Star Black
Kód: 4830084Prodejní číslo: B3404CMA-Q50663XAASUS NTB ExpertBook B3 (B3404CMA-Q50663XA), Ultra 5 125U, 14" 1920x1200, 16GB, 256GB SSD, Intel, W11 Pro Edu, Star Black
ASUS NTB ExpertBook B3 (B3404CMA-Q50663XA)
Part Number: B3404CMA-Q50663XA
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 5 Processor 125U
Rychlost procesoru: 1,3 GHz
Počet jader: 12
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 14"
Rozlišení displeje: WUXGA (1920 x 1200)
Poměr stran: 16:10
Typ displeje: Glare
Obnovovací frekvence: 60 Hz
Jas: 300 nits
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: Intel Graphics
Paměť
Standardní paměť: 16 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 256 GB
Typ SSD: M.2 2280 NVMe PCIe 4.0 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2: Ano
Bluetooth verze v5.2: Ano
Rozhraní/porty
2x USB 3.2 Gen 2 Type-A
2x Thunderbolt 4, compliant with USB4, support display / power delivery
1x HDMI 2.1 TMDS
1x 3.5mm Combo Audio Jack
1x RJ45 Gigabit Ethernet
Kensington lock: Ano
Software
Operační systém: Windows 11 Pro Education
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů: Ano
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 50 Whrs
Počet článků: 3
Popis napájení
TYPE-C, 65W AC Adapter, Output: 20V DC, 3.25A, 65W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Star Black
Specifikace: Aluminium
Rozměry: 31.37 x 22.68 x 1.99 ~ 1.99 cm (12.35" x 8.93" x 0.78" ~ 0.78")
Váha: 1,51 kg
Záruka
3Y Pick up/return
.
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Pro EDU |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 5 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | Intel® Graphics |
| Rozhraní | LAN (RJ-45) |
| Rozhraní | Thunderbolt |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Čtečka otisků prstů |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Web kamera |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | IPS |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 5 125U |
| Výkon CPU dle PassMark | 16887 |
| Výkon CPU dle PassMark | 16882 |
| Počet článků baterie | 3 |
| Počet jader | 12 |
| TDP | 15 |
| Úhlopříčka displeje (") | 14 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 60 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 1,3 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 4,3 |
| SSD Kapacita (GB) | 256 |
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Pro EDU |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 5 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | Intel® Graphics |
| Rozhraní | LAN (RJ-45) |
| Rozhraní | Thunderbolt |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Čtečka otisků prstů |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Web kamera |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | IPS |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 5 125U |
| Výkon CPU dle PassMark | 16887 |
| Výkon CPU dle PassMark | 16882 |
| Počet článků baterie | 3 |
| Počet jader | 12 |
| TDP | 15 |
| Úhlopříčka displeje (") | 14 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 60 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 1,3 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 4,3 |
| SSD Kapacita (GB) | 256 |
Diskuze k produktu ASUS NTB ExpertBook B3 (B3404CMA-Q50663XA), Ultra 5 125U, 14" 1920x1200, 16GB, 256GB SSD, Intel, W11 Pro Edu, Star Black
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS NTB ExpertBook B3 (B3404CMA-Q50663XA), Ultra 5 125U, 14" 1920x1200, 16GB, 256GB SSD, Intel, W11 Pro Edu, Star Black
ASUS NTB ExpertBook B3 (B3404CMA-Q50663XA), Ultra 5 125U, 14" 1920x1200, 16GB, 256GB SSD, Intel, W11 Pro Edu, Star Black















