- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS NTB Chromebook CL3 (CL3001DM2A-MTK812), MKompanio 520, 10.5" 1920 x 1200, 8GB, 128GB eMMC, Mali-G52, Chrome, Silver
Kód: 4830099Prodejní číslo: CL3001DM2A-MTK8128ASUS NTB Chromebook CL3 (CL3001DM2A-MTK812), MKompanio 520, 10.5" 1920 x 1200, 8GB, 128GB eMMC, Mali-G52, Chrome, Silver
ASUS NTB Chromebook CL3 (CL3001DM2A-MTK8128)
Part Number: CL3001DM2A-MTK8128
Procesor
Výrobce procesoru: MediaTek
Model procesoru: Kompanio 520
Rychlost procesoru: 2,0 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Grafická karta: ARM Mali-G52 MC2
Velikost obrazovky: 10,5"
Technologie obrazovky displeje: IPS
Typ displeje: Lesklý
Dotykový displej: Ano
Režim obrazovky: WUXGA
Rozlišení obrazovky: 1920 x 1200
Poměr stran: 16:10
Paměť
Standardní paměť: 8 GB
Technologie paměti: LPDDR4X
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 128 GB
Typ SSD: eMMC
Síť a komunikace
Wi-Fi 6(802.11ax) (Dual band) 2*2: Ano
Bluetooth 5.3: Ano
Rozhraní/porty
1x USB 3.0 Type-C support display / power delivery
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Software
Operační systém: Chrome OS
Výbava
Přední kamera: Ano
Mikrofon: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Touchpad: Ne
Informace o baterii
Počet článků baterie: 2 články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 38Wh
Popis napájení
TYPE-C, 45W AC Adapter, Output: 15V DC, 3A, 45W, Input: 100~240V AC 50/60Hz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Fog Silver
Rozměry: 259,5 (W) x 178,6 (D) x 14,9 (H) mm
Hmotnost (přibližná): 0,99 kg
Součást balení
Stand Cover
USI 2.0 garaged stylus
.
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Google Chrome OS |
| USB počet | 2 |
| Hmotnost notebooku | Nižší než 1.5 kg |
| Řada procesorů | MediaTek |
| Povrchová úprava displeje | Lesklý |
| Typ disku | eMMC |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | Jack 3,5 mm výstup |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Dotykový displej |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Stylus |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | IPS |
| Model procesoru | Mediatek MT8183 |
| Výkon CPU dle PassMark | 2584 |
| Počet článků baterie | 2 |
| Počet jader | 8 |
| Úhlopříčka displeje (") | 10,5 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 8 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2,2 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 2,05 |
| SSD Kapacita (GB) | 128 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Google Chrome OS |
| USB počet | 2 |
| Hmotnost notebooku | Nižší než 1.5 kg |
| Řada procesorů | MediaTek |
| Povrchová úprava displeje | Lesklý |
| Typ disku | eMMC |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | Jack 3,5 mm výstup |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Dotykový displej |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Stylus |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | IPS |
| Model procesoru | Mediatek MT8183 |
| Výkon CPU dle PassMark | 2584 |
| Počet článků baterie | 2 |
| Počet jader | 8 |
| Úhlopříčka displeje (") | 10,5 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 8 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2,2 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 2,05 |
| SSD Kapacita (GB) | 128 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Diskuze k produktu ASUS NTB Chromebook CL3 (CL3001DM2A-MTK812), MKompanio 520, 10.5" 1920 x 1200, 8GB, 128GB eMMC, Mali-G52, Chrome, Silver
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS NTB Chromebook CL3 (CL3001DM2A-MTK812), MKompanio 520, 10.5" 1920 x 1200, 8GB, 128GB eMMC, Mali-G52, Chrome, Silver
ASUS NTB Chromebook CL3 (CL3001DM2A-MTK812), MKompanio 520, 10.5" 1920 x 1200, 8GB, 128GB eMMC, Mali-G52, Chrome, Silver
HP PC ProDesk SFF 2 G1i i5-14500, 2x8 GB DDR5, 512GB, Intel HD,kl.+myš,180W gold, grafické výstupy: DP+HDMI,Win11Pro














