- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QFW2A, IPS, 2560 x 1440 QHD, 400Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód: 1355021Prodejní číslo: PG27QFW2ANovinka
Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QFW2A, IPS, 2560 x 1440 QHD, 400Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
ASRock PG27QFW2A
Tento 27" monitor je naprostou špičkou pro kompetitivní hráče, kteří nechtějí dělat kompromisy mezi rychlostí a kvalitou obrazu. Jeho hlavní zbraní je extrémní obnovovací frekvence 400 Hz v kombinaci s jemným QHD rozlišením (2560 x 1440). Díky panelu Fast IPS nabízí nejen bleskovou odezvu 1 ms (GtG), ale i skvělé barvy se 132% pokrytím sRGB. Unikátním prvkem je integrovaná Wi-Fi anténa v podstavci, která zlepšuje příjem signálu pro váš počítač.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 27" |
| Displej | IPS |
| Rozlišení | 2560x1440 FHD |
| Sytost barev | 99% DCI-P3 / 154% sRGB |
| Jas | 400 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odezva | 1ms MPRT; 1ms GTG |
| Obnovovací frekvence | 400Hz |
| Spotřeba | 72 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.1 FRL 1x DisplayPort 1.4 2x USB 3.2 Gen 1 1x USB-B 3.2 Gen 1 1x 3.5mm jack 2W x2 reproduktory |
| Vlastnosti | HDR400 AMD FreeSync Flicker-Free Redukce modrého světla WiFi anténa |
| Nastavitelnost | |
| Nastavení výšky | 100 mm |
| Naklonění | -5° ~ +20° |
| Otočení | -20° ~ +20° |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Ne |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 614 x 366 x 72 mm |
| Váha | 5.45 kg |
Parametry produktu
| Formát obrazovky | 16:9 |
| Povrchová úprava displeje | Antireflexní |
| Rozlišení displeje | 2560x1440 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | DisplayPort |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Výbava | FreeSync |
| Výbava | HDR |
| Výbava | Výškově stavitelný |
| Výbava | Redukce blikání (flicker-free) |
| Výbava | Redukce modrého světla |
| Výbava | Reproduktory |
| Výbava | VESA montáž |
| Výbava | Nastavitelná výška |
| VESA rozměry | 100x100 |
| DP verze | 1.4 |
| Typ panelu | IPS |
| Použití | Herní |
| Rozhraní vstup | DP |
| Rozhraní vstup | HDMI |
| Rozhraní vstup | 3,5 mm Jack |
| Standardní záruka (roky) | 3 |
| USB umístění | Vzadu |
| USB verze | 3.2 |
| Vlastnost | Rovný |
| Barevná hloubka (bit) | 8 |
| USB počet | 3 |
| HDMI počet | 2 |
| DP počet | 1 |
| HDMI verze | 2.0 |
| Úhlopříčka displeje (") | 27 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 400 |
| Kontrast:1 | 1000 |
| Doba odezvy (ms) | 1 |
| Hmotnost (kg) | 5,45 |
| Jas (cd/m2) | 400 |
Parametry produktu
| Formát obrazovky | 16:9 |
| Povrchová úprava displeje | Antireflexní |
| Rozlišení displeje | 2560x1440 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | DisplayPort |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Výbava | FreeSync |
| Výbava | HDR |
| Výbava | Výškově stavitelný |
| Výbava | Redukce blikání (flicker-free) |
| Výbava | Redukce modrého světla |
| Výbava | Reproduktory |
| Výbava | VESA montáž |
| Výbava | Nastavitelná výška |
| VESA rozměry | 100x100 |
| DP verze | 1.4 |
| Typ panelu | IPS |
| Použití | Herní |
| Rozhraní vstup | DP |
| Rozhraní vstup | HDMI |
| Rozhraní vstup | 3,5 mm Jack |
| Standardní záruka (roky) | 3 |
| USB umístění | Vzadu |
| USB verze | 3.2 |
| Vlastnost | Rovný |
| Barevná hloubka (bit) | 8 |
| USB počet | 3 |
| HDMI počet | 2 |
| DP počet | 1 |
| HDMI verze | 2.0 |
| Úhlopříčka displeje (") | 27 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 400 |
| Kontrast:1 | 1000 |
| Doba odezvy (ms) | 1 |
| Hmotnost (kg) | 5,45 |
| Jas (cd/m2) | 400 |
Diskuze k produktu ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QFW2A, IPS, 2560 x 1440 QHD, 400Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QFW2A, IPS, 2560 x 1440 QHD, 400Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDP
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Novinka
Doprava zdarma
ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27QFW2A, IPS, 2560 x 1440 QHD, 400Hz, 1000:1, 400cd/m2, 1ms, 2xHDMI, 1xDPPoužití:Herní; Rozlišení displeje:2560x1440; Úhlopříčka displeje ("):27; Vlastnost:Rovný; Výbava:Reproduktory, VESA montáž, Nastavitelná výška, HDR, FreeSync, Výškově stavitelný, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; Rozhraní vstup:DP, HDMI, 3,5 mm Jack; HDMI počet:2; HDMI verze:2.0; DP počet:1; DP verze:1.4; USB počet:3; USB verze:3.2.
8 740 Kč

















