- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFS1A FHD,IPS, 1920 x 1080, 240Hz, 1000:1, 350cd/m2, 5,99ms, 2xHDMI, 1xDP
Kód: 1355020Prodejní číslo: PG27FFS1ANovinka
Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFS1A FHD,IPS, 1920 x 1080, 240Hz, 1000:1, 350cd/m2, 5,99ms, 2xHDMI, 1xDP
ASRock PG27FFS1A
Phantom Gaming PG27FFS1A je 27palcový herní monitor s IPS panelem, který byl navržen pro plynulé a pohotové hraní. Nabízí obnovovací frekvenci 240 Hz, dobu odezvy 1 ms a certifikaci AMD FreeSync™ Premium. Jeho čistý bílý design dodá moderní nádech každé sestavě, zatímco ergonomický stojan umožňuje nastavení výšky, naklonění, otočení o 90° a plnou rotaci o 360° pro optimální flexibilitu při sledování.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Úhlopříčka | 27" |
| Displej | IPS |
| Rozlišení | 1920x1080 FHD |
| Sytost barev | 99% sRGB |
| Jas | 350 cd/m2 |
| Kontrast | 1000:1 |
| Odezva | 1ms MPRT; 5.9ms (GtG) |
| Obnovovací frekvence | 240Hz |
| Spotřeba | 50 W |
| Konektivita | 2x HDMI 2.1 1x DisplayPort 1.2 1x 3.5mm jack 2W x2 reproduktory |
| Vlastnosti | HDR10 AMD FreeSync Flicker-Free Redukce modrého světla |
| Nastavitelnost | |
| Naklonění | -5° ~ +23° |
| Otočení | -20° ~ +20° |
| VESA | 100x100 mm |
| Kensington lock | Ne |
| Rozměry a váha | |
| Rozměry | 612 x 445 x 193 mm |
| Váha | 4.13 kg |
Parametry produktu
| Formát obrazovky | 16:9 |
| Povrchová úprava displeje | Lesklý |
| Rozlišení displeje | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | DisplayPort |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Výbava | VESA montáž |
| Výbava | HDR |
| Výbava | FreeSync |
| Výbava | Redukce blikání (flicker-free) |
| Výbava | Redukce modrého světla |
| Výbava | Reproduktory |
| VESA rozměry | 100x100 |
| DP verze | 1.2 |
| Typ panelu | IPS |
| Použití | Herní |
| Standardní záruka (roky) | 3 |
| Vlastnost | Rovný |
| Barevná hloubka (bit) | 8 |
| HDMI počet | 2 |
| DP počet | 1 |
| HDMI verze | 2.0 |
| Úhlopříčka displeje (") | 27 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 240 |
| Kontrast:1 | 1000 |
| Doba odezvy (ms) | 1 |
| Hmotnost (kg) | 4,13 |
| Jas (cd/m2) | 350 |
Parametry produktu
| Formát obrazovky | 16:9 |
| Povrchová úprava displeje | Lesklý |
| Rozlišení displeje | 1920x1080 (Full HD) |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | DisplayPort |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Výbava | VESA montáž |
| Výbava | HDR |
| Výbava | FreeSync |
| Výbava | Redukce blikání (flicker-free) |
| Výbava | Redukce modrého světla |
| Výbava | Reproduktory |
| VESA rozměry | 100x100 |
| DP verze | 1.2 |
| Typ panelu | IPS |
| Použití | Herní |
| Standardní záruka (roky) | 3 |
| Vlastnost | Rovný |
| Barevná hloubka (bit) | 8 |
| HDMI počet | 2 |
| DP počet | 1 |
| HDMI verze | 2.0 |
| Úhlopříčka displeje (") | 27 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 240 |
| Kontrast:1 | 1000 |
| Doba odezvy (ms) | 1 |
| Hmotnost (kg) | 4,13 |
| Jas (cd/m2) | 350 |
Diskuze k produktu ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFS1A FHD,IPS, 1920 x 1080, 240Hz, 1000:1, 350cd/m2, 5,99ms, 2xHDMI, 1xDP
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFS1A FHD,IPS, 1920 x 1080, 240Hz, 1000:1, 350cd/m2, 5,99ms, 2xHDMI, 1xDP
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Novinka
Doprava zdarma
ASROCK LCD - 27" Gaming monitor PG27FFS1A FHD,IPS, 1920 x 1080, 240Hz, 1000:1, 350cd/m2, 5,99ms, 2xHDMI, 1xDPPoužití:Herní; Rozlišení displeje:1920x1080 (Full HD); Úhlopříčka displeje ("):27; Vlastnost:Rovný; Výbava:Reproduktory, VESA montáž, HDR, FreeSync, Redukce blikání (flicker-free), Redukce modrého světla; HDMI počet:2; HDMI verze:2.0; DP počet:1; DP verze:1.2; Doba odezvy (ms):1; Barevná hloubka (bit):8; Formát obrazovky:16:9; Typ panelu:IPS.
3 548 Kč



















