- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ACER NTB TravelMate P2 16 (TMP216-51-G2-TCO-536P),Core 5 120U,16"WUXGA,16GB,512GB SSD,Intel Iris Xe,W11P,Gray
Kód: 11295264Prodejní číslo: NX.B6SEC.009ACER NTB TravelMate P2 16 (TMP216-51-G2-TCO-536P),Core 5 120U,16"WUXGA,16GB,512GB SSD,Intel Iris Xe,W11P,Gray
ACER NTB TravelMate P2 16 (TMP216-51-G2-TCO-536P)
Part Number: NX.B6SEC.009
Procesor
Typ procesoru: Intel
Model procesoru: Core 5 processor 120U
Počet jader procesoru: 10
Rychlost procesoru: 1,4 GHz
Operační systém
Operační systém: Windows® 11 Professional 64-bit
Displej/Grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: WUXGA 1920x1200
Typ displeje: IPS Anti-Glare
Poměr stran: 16:10
Podsvícení displeje: LED
Dotykový displej: Ne
Jas: 400 cd/m2
Grafická karta: Intel Iris Xe Graphics
Mechanika a disk
Typ pevného disku: PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2 + HDD upgrade kit)
Kapacita: 512 GB
Operační paměť
Velikost operační paměti: 16 GB
Typ paměti: DDR5 Memory
Výbava
Numerická klávesnice: Ano
Podsvícená klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ano
Čtečka paměťových karet: Ano (Micro SD)
FHD IR Camera with 2Mic. and shutter: Ano
Smart Card Reader: Ano
OceanGlass™ touchpad: Ano
Copilot Key: Ano
DTS® Audio: Ano
chip TPM 2.0: Ano
Připojení a Sítě
Wi-Fi 6E Intel 802.11ax 2x2 CNVi: Ano
BT 5.2: Ano
Baterie a napájení
Baterie: Li-Ion 53Wh
Počet článků baterie: 3
Napájecí zdroj: 65W Type-C AC Adapter PCR50% TCO9.0
Maximální výdrž baterie: 11,5 hodin
Rozhraní
USB 3.2 Gen1: 2
USB Type-C: 2
HDMI 2.0: Ano
RJ-45: Ano
3.5 mm headphone/speaker jack: Ano
Fyzické charakteristiky a barevné provedení
Barva: Steel Gray
Rozměry: 359.3 (W) x 261.07 (D) x 19.95/22.95 (H) mm
Hmotnost (přibližná): 1,74 kg
Certifikace
Acer Dust Defender
MIL-STD 810H certification
TCO certified
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| USB počet | 4 |
| Max.výdrž na baterie (v hodinách) | 11.5 |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | Intel Core 5 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model grafické karty | Intel Iris Xe |
| Rozhraní | LAN (RJ-45) |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | MicroSD |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Čtečka otisků prstů |
| Výbava | Čtečka paměťových karet |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | IPS |
| Model procesoru | Intel Core 5 120U |
| Výkon CPU dle PassMark | 15529 |
| Počet článků baterie | 3 |
| Počet jader | 10 |
| TDP | 15 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| HDD Kapacita (GB) | 512 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 1,4 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 5 |
| Použití | Kancelářský |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| USB počet | 4 |
| Max.výdrž na baterie (v hodinách) | 11.5 |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | Intel Core 5 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model grafické karty | Intel Iris Xe |
| Rozhraní | LAN (RJ-45) |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | MicroSD |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Čtečka otisků prstů |
| Výbava | Čtečka paměťových karet |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | IPS |
| Model procesoru | Intel Core 5 120U |
| Výkon CPU dle PassMark | 15529 |
| Počet článků baterie | 3 |
| Počet jader | 10 |
| TDP | 15 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| HDD Kapacita (GB) | 512 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 1,4 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 5 |
| Použití | Kancelářský |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Diskuze k produktu ACER NTB TravelMate P2 16 (TMP216-51-G2-TCO-536P),Core 5 120U,16"WUXGA,16GB,512GB SSD,Intel Iris Xe,W11P,Gray
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ACER NTB TravelMate P2 16 (TMP216-51-G2-TCO-536P),Core 5 120U,16"WUXGA,16GB,512GB SSD,Intel Iris Xe,W11P,Gray
ACER NTB TravelMate P2 16 (TMP216-51-G2-TCO-536P),Core 5 120U,16"WUXGA,16GB,512GB SSD,Intel Iris Xe,W11P,Gray

















