- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ACER NTB Swift Edge 16 AI (SFE16-I51-92L1),Ultra 9 386H,16"WQXGA+,32GB,1TB SSD,Intel Graphics,W11H,Blue
Kód: 11295306Prodejní číslo: NX.JVNEC.001ACER NTB Swift Edge 16 AI (SFE16-I51-92L1),Ultra 9 386H,16"WQXGA+,32GB,1TB SSD,Intel Graphics,W11H,Blue
ACER NTB Swift Edge 16 AI (SFE16-I51-92L1)
Part Number: NX.JVNEC.001
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 9 processor 386H
Rychlost procesoru: 2,1 GHz
Počet jader: 16
Zobrazení a grafika
Grafická karta: Intel Graphics
Velikost obrazovky: 16"
Technologie obrazovky displeje: Glare
Režim obrazovky: WQXGA+
Technologie podsvícení: OLED
Dotykový displej: Ne
Rozlišení obrazovky: 2880 x 1800
Poměr stran: 16:10
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: LPDDR5X Memory On Board + N/A
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N/A
Síť a komunikace
Wifi 7 802.11be 2x2 MU-MIMO Killer: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
2x USB Type-C™ port
2x USB 3.2 Gen1
HDMI 2.1
3,5 mm Jack port
Kensington lock slot: Ano
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
QHD TNR Camera with 2Mic.: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 3-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 65Wh
Popis napájení
Bez Adaptéru – Použijte 100W USB Type-C AC Adapter
Fyzické charakteristiky
Barva: Elemental Blue
Specifikace: Stainless Steel-Magnesium alloy LCD Cover + Elemental Blue Magnesium-Aluminium alloy KB + Bottom cover
Rozměry: 357.55 (W) x 245.9 (D) x 12.95 (H) mm
Hmotnost (přibližná): 1.3 kg
.
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | Nižší než 1.5 kg |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 9 |
| Povrchová úprava displeje | Lesklý |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 2880x1800 |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model grafické karty | Intel® Graphics |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Dedikovaná grafická karta |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Wi-Fi |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | OLED |
| Počet článků baterie | 3 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| SSD Kapacita (GB) | 1024 |
| Podpora Copilot+ PC | Ano |
| Napájecí adaptér | Bez adaptéru |
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | Nižší než 1.5 kg |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 9 |
| Povrchová úprava displeje | Lesklý |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 2880x1800 |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model grafické karty | Intel® Graphics |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Dedikovaná grafická karta |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Wi-Fi |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | OLED |
| Počet článků baterie | 3 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| SSD Kapacita (GB) | 1024 |
| Podpora Copilot+ PC | Ano |
| Napájecí adaptér | Bez adaptéru |
Diskuze k produktu ACER NTB Swift Edge 16 AI (SFE16-I51-92L1),Ultra 9 386H,16"WQXGA+,32GB,1TB SSD,Intel Graphics,W11H,Blue
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ACER NTB Swift Edge 16 AI (SFE16-I51-92L1),Ultra 9 386H,16"WQXGA+,32GB,1TB SSD,Intel Graphics,W11H,Blue
ACER NTB Swift Edge 16 AI (SFE16-I51-92L1),Ultra 9 386H,16"WQXGA+,32GB,1TB SSD,Intel Graphics,W11H,Blue


















