- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ACER NTB EDU Chromebook 511 (C737T-TCO-C8WK),N150,11.6"HD,8GB,128GB eMMC,Intel UHD,CHrome OS EDU,Black
Kód: 11295362Prodejní číslo: NX.JAFEC.003ACER NTB EDU Chromebook 511 (C737T-TCO-C8WK),N150,11.6"HD,8GB,128GB eMMC,Intel UHD,CHrome OS EDU,Black
ACER NTB EDU Chromebook 511 (C737T-TCO-C8WK)
Part Number: NX.JAFEC.003
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: N150
Rychlost procesoru: 0,8 GHz
Počet jader: 4
Zobrazení a grafika
Grafická karta: Intel UHD Graphics
Velikost obrazovky: 11,6"
Technologie obrazovky displeje: IPS
Typ displeje: Lesklý
Dotykový displej: Ano
Režim obrazovky: HD
Rozlišení obrazovky: 1366 x 768
Poměr stran: 16:9
Paměť
Standardní paměť: 8 GB
Technologie paměti: LPDDR5
Uložiště
Celková kapacita disku: 128 GB
Typ disku: eMMC
Síť a komunikace
WIFI 6E Intel AX211 802.11 a/bg/n/ac/ax 2x2 MU-MIMO: Ano
Bluetooth 5.3: Ano
Rozhraní/porty
2x USB 3.1 Gen1
2x USB Type-C™ port
HDMI 1.4
3,5mm Jack port
Software
Operační systém: Google Chrome Operating System with Chrome Education Upgrade
Výbava
Přední kamera: Ano
Mikrofon: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Podsvícená klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů: Ne
Touchpad: Ano
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Informace o baterii
Počet článků baterie: 3 články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 53Wh
Popis napájení
65W Type-C adapter PCR50% TCO10.0
Fyzické charakteristiky
Barva: Black
Rozměry (ŠxHxV): 292,3 x 205 x 20,95 mm
Hmotnost (přibližná): 1,30 kg
.
| Formát obrazovky | 16:9 |
| Operační systém | Google Chrome EDU |
| Max.výdrž na baterie (v hodinách) | 12 |
| Hmotnost notebooku | Nižší než 1.5 kg |
| Povrchová úprava displeje | Lesklý |
| Typ disku | eMMC |
| Rozlišení displeje | 1366x768 (HD ready) |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model grafické karty | Intel UHD |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | USB 3.1 Gen 1 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Dotykový displej |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | Touchpad |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | IPS |
| Model procesoru | Intel N150 |
| Výkon CPU dle PassMark | 5390 |
| Počet jader | 4 |
| TDP | 6 |
| Úhlopříčka displeje (") | 11,6 |
| HDD Kapacita (GB) | 128 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 8 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 0,8 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 3,6 |
| Formát obrazovky | 16:9 |
| Operační systém | Google Chrome EDU |
| Max.výdrž na baterie (v hodinách) | 12 |
| Hmotnost notebooku | Nižší než 1.5 kg |
| Povrchová úprava displeje | Lesklý |
| Typ disku | eMMC |
| Rozlišení displeje | 1366x768 (HD ready) |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model grafické karty | Intel UHD |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | USB 3.1 Gen 1 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Dotykový displej |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | Touchpad |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | IPS |
| Model procesoru | Intel N150 |
| Výkon CPU dle PassMark | 5390 |
| Počet jader | 4 |
| TDP | 6 |
| Úhlopříčka displeje (") | 11,6 |
| HDD Kapacita (GB) | 128 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 8 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 0,8 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 3,6 |
Diskuze k produktu ACER NTB EDU Chromebook 511 (C737T-TCO-C8WK),N150,11.6"HD,8GB,128GB eMMC,Intel UHD,CHrome OS EDU,Black
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ACER NTB EDU Chromebook 511 (C737T-TCO-C8WK),N150,11.6"HD,8GB,128GB eMMC,Intel UHD,CHrome OS EDU,Black
ACER NTB EDU Chromebook 511 (C737T-TCO-C8WK),N150,11.6"HD,8GB,128GB eMMC,Intel UHD,CHrome OS EDU,Black


















