- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ACER NTB Chromebook Plus Spin 514 (CP514-5HN-K65H),Kompanio Ultra 910,14"WUXGA,12GB,256GB UFS,Arm Imm,Chrome OS,Silver
Kód: 11295346Prodejní číslo: NX.JRHEC.005ACER NTB Chromebook Plus Spin 514 (CP514-5HN-K65H),Kompanio Ultra 910,14"WUXGA,12GB,256GB UFS,Arm Imm,Chrome OS,Silver
ACER NTB Chromebook Plus Spin 514 (CP514-5HN-K65H)
Part Number: NX.JRHEC.005
Procesor
Výrobce procesoru: MediaTek
Model procesoru: Kompanio Ultra 910
Rychlost procesoru: 3,6 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 14"
Rozlišení displeje: WUXGA 1920x1200
Typ displeje: Glare IPS
Poměr stran: 16:10
Jas: 350 nits
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Dotykový displej: Ano
Barevný gamut: sRGB 100%
Grafická karta: Arm Immortalis-G925 MC11
Paměť
Standardní paměť: 12 GB
Technologie paměti: LPDDR5X Memory On Board + N/A
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 256 GB
Typ SSD: UFS + N/A
Síť a komunikace
Wifi 7 802.11be 2x2 MIMO: Ano
Bluetooth verze v5.4: Ano
Rozhraní/porty
2x USB Type-C port
2x USB 3.2 Gen1
3,5 mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: Google Chrome Core Operating System
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ano
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 70 Whrs
Počet článků baterie: 4
Popis napájení
Bez Adaptéru – použijte 100W USB Type-C AC Adapter
Fyzické charakteristiky
Barva: Platinum Silver
Rozměry: 313 (Š) x 232 (H) x 16 (V) mm
Hmotnost (přibližná): 1,4 kg
.
| Operační systém | Google Chrome OS |
| Hmotnost notebooku | Nižší než 1.5 kg |
| Řada procesorů | MediaTek |
| Povrchová úprava displeje | Lesklý |
| Typ disku | UFS |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Čtečka otisků prstů |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Wi-Fi |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | IPS |
| Počet článků baterie | 4 |
| Úhlopříčka displeje (") | 14 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 12 |
| SSD Kapacita (GB) | 256 |
| Napájecí adaptér | Bez adaptéru |
| Operační systém | Google Chrome OS |
| Hmotnost notebooku | Nižší než 1.5 kg |
| Řada procesorů | MediaTek |
| Povrchová úprava displeje | Lesklý |
| Typ disku | UFS |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Čtečka otisků prstů |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Wi-Fi |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | IPS |
| Počet článků baterie | 4 |
| Úhlopříčka displeje (") | 14 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 12 |
| SSD Kapacita (GB) | 256 |
| Napájecí adaptér | Bez adaptéru |
Diskuze k produktu ACER NTB Chromebook Plus Spin 514 (CP514-5HN-K65H),Kompanio Ultra 910,14"WUXGA,12GB,256GB UFS,Arm Imm,Chrome OS,Silver
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ACER NTB Chromebook Plus Spin 514 (CP514-5HN-K65H),Kompanio Ultra 910,14"WUXGA,12GB,256GB UFS,Arm Imm,Chrome OS,Silver
ACER NTB Chromebook Plus Spin 514 (CP514-5HN-K65H),Kompanio Ultra 910,14"WUXGA,12GB,256GB UFS,Arm Imm,Chrome OS,Silver
ACER NTB TravelMate P2 16 (TMP216-51-G2-TCO-70SN),Core 7 150U,16"WUXGA,16GB,1TB SSD,Intel,W11P,Gray



















