- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ACER NTB Chromebook Plus 514, iCore 3 100U, 14" 1920x1200, 8GB, 256GB SSD, Intel, Chrome OS, Steel Gray
Kód: 11294864Prodejní číslo: NX.J5XEC.001ACER NTB Chromebook Plus 514, iCore 3 100U, 14" 1920x1200, 8GB, 256GB SSD, Intel, Chrome OS, Steel Gray
ACER NTB Chromebook Plus 514 (CB514-5H-31PH)
Part Number: NX.J5XEC.001
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core 3 Processor 100U
Rychlost procesoru: 1,2 GHz
Počet jader: 6
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 14"
Rozlišení displeje: WUXGA 1920x1200
Typ displeje: Glare
Poměr stran: 16:10
Jas: 300nits
Dotykový displej: Ne
Barevný gamut: 45% NTSC
Grafická karta: Intel Graphics
Paměť
Standardní paměť: 8 GB
Technologie paměti: LPDDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 256 GB
Typ SSD: PCIe 4.0 NVMe M.2 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 6E(802.11be) (Tri-band)2*2: Ano
Bluetooth verze v5.3: Ano
Rozhraní/porty
2x USB Type-C port supporting: USB Type-C 3.2 Gen2 (up to 10Gbps) / DisplayPort over USB-C / USB charging
2x USB 3.2 Gen1
HDMI 1.4
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Kensington lock: Ne
Software
Operační systém: Google Chrome OS
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 53Whrs
Popis napájení
65W USB Type-C AC Adapter PCR50% TCO9.0
Fyzické charakteristiky
Barva: Steel Gray
Rozměry: 319 x 19,9 x 227 mm
Hmotnost (přibližná): 1,45 kg
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Google Chrome OS |
| Hmotnost notebooku | Nižší než 1.5 kg |
| Řada procesorů | Intel Core 3 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Model grafické karty | Intel® Graphics |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Wi-Fi |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Model procesoru | Intel Core 3 100U |
| Výkon CPU dle PassMark | 12632 |
| Počet jader | 6 |
| TDP | 15 |
| Úhlopříčka displeje (") | 14 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 8 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 1,2 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 4,7 |
| SSD Kapacita (GB) | 256 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Google Chrome OS |
| Hmotnost notebooku | Nižší než 1.5 kg |
| Řada procesorů | Intel Core 3 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Model grafické karty | Intel® Graphics |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Wi-Fi |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Model procesoru | Intel Core 3 100U |
| Výkon CPU dle PassMark | 12632 |
| Počet jader | 6 |
| TDP | 15 |
| Úhlopříčka displeje (") | 14 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 8 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 1,2 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 4,7 |
| SSD Kapacita (GB) | 256 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Diskuze k produktu ACER NTB Chromebook Plus 514, iCore 3 100U, 14" 1920x1200, 8GB, 256GB SSD, Intel, Chrome OS, Steel Gray
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ACER NTB Chromebook Plus 514, iCore 3 100U, 14" 1920x1200, 8GB, 256GB SSD, Intel, Chrome OS, Steel Gray
ACER NTB Chromebook Plus 514, iCore 3 100U, 14" 1920x1200, 8GB, 256GB SSD, Intel, Chrome OS, Steel Gray















