- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ACER NTB Aspire Go 16 (AG16-71P-50AK),Core 5 120U,16"WUXGA,32GB,1TB SSD,Intel Graphics,W11H,Silver
Kód: 11295429Prodejní číslo: NX.JTGEC.00HACER NTB Aspire Go 16 (AG16-71P-50AK),Core 5 120U,16"WUXGA,32GB,1TB SSD,Intel Graphics,W11H,Silver
ACER NTB Aspire Go 16 (AG16-71P-50AK)
Part Number: NX.JTGEC.00H
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core 5 processor 120U
Rychlost procesoru: 1,4 GHz
Počet jader: 10
Zobrazení a grafika
Úhlopříčka displeje: 16"
Rozlišení displeje: WUXGA 1920x1200
Poměr stran: 16:10
Typ displeje: Anti-Glare
Obnovovací frekvence: 120 Hz
Jas: 300 nits
Dotykový displej: Ne
Grafická karta: Intel Graphics
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: DDR5
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N/A
Síť a komunikace
Wifi 6 802.11AX 2x2 MU-MIMO ICPS: Ano
Bluetooth verze v5.0: Ano
Rozhraní/porty
2x USB Type-C™ port
2x USB 3.2 Gen1
HDMI 2.1
3.5mm Combo Audio Jack
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 53 Whrs
Počet článků: 3
Popis napájení
Bez Adaptéru – použijte 65W USB Type-C AC Adapter
Fyzické charakteristiky
Barva: Pure Silver
Rozměry (ŠxHxV): 357,4 x 253,9 x 12,2/17,9 mm
Hmotnost: 1,65 Kg
.
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Povrchová úprava displaye | Matný |
| Řada procesorů | Intel Core 5 |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | Intel® Graphics |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | HDMI |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | IPS |
| Model procesoru | Intel Core 5 120U |
| Výkon CPU dle PassMark | 15529 |
| Počet jader | 10 |
| TDP | 15 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 1,4 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 5 |
| SSD Kapacita (GB) | 1024 |
| Napájecí adaptér | Bez adaptéru |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Povrchová úprava displaye | Matný |
| Řada procesorů | Intel Core 5 |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | Intel® Graphics |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | HDMI |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | IPS |
| Model procesoru | Intel Core 5 120U |
| Výkon CPU dle PassMark | 15529 |
| Počet jader | 10 |
| TDP | 15 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 1,4 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 5 |
| SSD Kapacita (GB) | 1024 |
| Napájecí adaptér | Bez adaptéru |
Diskuze k produktu ACER NTB Aspire Go 16 (AG16-71P-50AK),Core 5 120U,16"WUXGA,32GB,1TB SSD,Intel Graphics,W11H,Silver
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ACER NTB Aspire Go 16 (AG16-71P-50AK),Core 5 120U,16"WUXGA,32GB,1TB SSD,Intel Graphics,W11H,Silver
ACER NTB Aspire Go 16 (AG16-71P-50AK),Core 5 120U,16"WUXGA,32GB,1TB SSD,Intel Graphics,W11H,Silver


















