- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ACER NTB Aspire 16 AI (A16-52M-57C6),Ultra 5 226V,16"WUXGA,16GB,512GB SSD,Intel Arc,W11H,Gray
Kód: 11295294Prodejní číslo: NX.JLSEC.00FACER NTB Aspire 16 AI (A16-52M-57C6),Ultra 5 226V,16"WUXGA,16GB,512GB SSD,Intel Arc,W11H,Gray
ACER NTB Aspire 16 AI (A16-52M-57C6)
Part Number: NX.JLSEC.00F
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core Ultra 5 processor 226V
Rychlost procesoru: 2,1 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Grafická karta: Intel® Arc™ 130V
Velikost obrazovky: 16"
Technologie obrazovky displeje: Matný
Režim obrazovky: WUXGA
Technologie podsvícení: IPS
Rozlišení obrazovky: 1920x1200
Poměr stran: 16:10
Paměť
Standardní paměť: 16 GB
Technologie paměti: LPDDR5X Memory On Board + N/A
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N/A
Síť a komunikace
Wifi 7 Intel 802.11be 2x2 MU-MIMO: Ano
Bluetooth v5.4: Ano
Rozhraní/porty
2x USB Type-C port
2x USB 3.2 Gen1
HDMI 2.1
3,5mm Jack port
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
FHD USB Camera: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ne
Touchpad: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 3-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 65Wh
Popis napájení
Bez Napájecího Adaptéru - Použijte USB-C 65W
Fyzické charakteristiky
Barva: Steel Gray
Specifikace: Aluminium
Rozměry: 402,1 (W) x 258,5 (D) x 21,4 (H) mm
Hmotnost (přibližná): 2,035 kg
.
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 5 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Model grafické karty | Intel Arc 130V |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Čtečka paměťových karet |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | IPS |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 5 226V |
| Výkon CPU dle PassMark | 18041 |
| Počet jader | 8 |
| TDP | 17 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2,1 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 4,5 |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Podpora Copilot+ PC | Ano |
| Napájecí adaptér | Bez adaptéru |
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 5 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Model grafické karty | Intel Arc 130V |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Čtečka paměťových karet |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | IPS |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 5 226V |
| Výkon CPU dle PassMark | 18041 |
| Počet jader | 8 |
| TDP | 17 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2,1 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 4,5 |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Podpora Copilot+ PC | Ano |
| Napájecí adaptér | Bez adaptéru |
Diskuze k produktu ACER NTB Aspire 16 AI (A16-52M-57C6),Ultra 5 226V,16"WUXGA,16GB,512GB SSD,Intel Arc,W11H,Gray
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ACER NTB Aspire 16 AI (A16-52M-57C6),Ultra 5 226V,16"WUXGA,16GB,512GB SSD,Intel Arc,W11H,Gray
ACER NTB Aspire 16 AI (A16-52M-57C6),Ultra 5 226V,16"WUXGA,16GB,512GB SSD,Intel Arc,W11H,Gray


















