- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
HPE PL DL380g10 Plus 4309Y (2.8/8C) 32G MR416i-p/4G 8SFFU3 1x800Wti 2x10GSFPo P55278-421 RENEW
Kód: 1580378Prodejní číslo: P55278R-421HPE PL DL380g10 Plus 4309Y (2.8/8C) 32G MR416i-p/4G 8SFFU3 1x800Wti 2x10GSFPo P55278-421 RENEW
HPE PL DL380g10 Plus 4309Y (2.8/8C) 32G MR416i-p/4Gssb 8SFFU.3 1x800Wti L9 2x10GSFP+ocp RF P55278-421 RENEW
| SKU Number | P55278-421 |
| Model Name | HPE ProLiant DL380 Gen10 Plus 4309Y 2.8GHz 8-core 1P 32GB-R MR416i-p NC 8SFF 800W PS EU Server |
| Chassis | 8SFF |
| Backplane | 8SFF x1 Tri-Mode 24G U.3 BC |
| Processor | 4309 (8-Core, 2.8 GHz, 105W)2 |
| Number of Processors | One processor with standard heatsink |
| Memory | 32 GB RDIMM 2R 3200 MT/s (1x 32 GB) |
| Network Controller | Broadcom BCM57412 Ethernet 10Gb 2-port SFP+ OCP3 Adapter for HPE Notes: No embedded networking |
| Storage Controller | MR416i-p/4GB with Smart Storage Battery |
| Hard Drive | None included |
| Optical Drive | Not included (Optical Drive options available) |
| PCIe Slots | 3 PCIe: x8/x16/x8 |
| Power Supply | 1x 800W Titanium |
| Fans | 6 - Maximum Performance |
| Management | HPE iLO 5 |
| Security | Notes: Disabled on AA1 SKUs |
| Rail Kit | Easy Install w/ CMA |
| Form Factor | 2U Rack |
.
| Provedení serveru | 2U Rack |
| Provedení serveru | Rack |
| RAID | 1 |
| RAID | 10 |
| Redundantní zdroj | Volitelně |
| Redundantní větráčky | Ano |
| Maximální počet slotů PCIe | 3 |
| Hot-plug cage pro HDD | 2.5" SFF |
| Řada procesorů | Intel 8 Core Xeon |
| Model procesoru | Intel Xeon 4309Y |
| Výrobce CPU | Intel |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Maximální paměťová kapacita serveru (GB) | 512 |
| Maximální počet procesorů | 2 |
| Maximální počet HDD v serveru | 8 |
| Provedení serveru | 2U Rack |
| Provedení serveru | Rack |
| RAID | 1 |
| RAID | 10 |
| Redundantní zdroj | Volitelně |
| Redundantní větráčky | Ano |
| Maximální počet slotů PCIe | 3 |
| Hot-plug cage pro HDD | 2.5" SFF |
| Řada procesorů | Intel 8 Core Xeon |
| Model procesoru | Intel Xeon 4309Y |
| Výrobce CPU | Intel |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Maximální paměťová kapacita serveru (GB) | 512 |
| Maximální počet procesorů | 2 |
| Maximální počet HDD v serveru | 8 |
Diskuze k produktu HPE PL DL380g10 Plus 4309Y (2.8/8C) 32G MR416i-p/4G 8SFFU3 1x800Wti 2x10GSFPo P55278-421 RENEW
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu HPE PL DL380g10 Plus 4309Y (2.8/8C) 32G MR416i-p/4G 8SFFU3 1x800Wti 2x10GSFPo P55278-421 RENEW
HPE PL DL380g10 Plus 4309Y (2.8/8C) 32G MR416i-p/4G 8SFFU3 1x800Wti 2x10GSFPo P55278-421 RENEW











