CZK

Ostatní příslušenství k serverům

K serverům se mohou hodit například akcelerátory, kabeláž, anebo switche. K nejznámějším značkám patří Fujitsu, HP a Lenovo.

Novinka
HP cable CAT 5e crossover cable, RJ45 to RJ45, M/M 2.1m (7ft)HP cable CAT 5e crossover cable, RJ45 to RJ45, M/M 2.1m (7ft)
Typ příslušenství:Kabeláž.
Není skladem
141.32 Kč bez DPH
171 Kč
HP Ethernet 7ft CAT5e RJ45 M/M CableHP Ethernet 7ft CAT5e RJ45 M/M Cable
Typ příslušenství:Kabeláž.
Není skladem
145.45 Kč bez DPH
176 Kč
HP cable CAT 5e cable, RJ45 to RJ45, M/M 1.2m (4ft)HP cable CAT 5e cable, RJ45 to RJ45, M/M 1.2m (4ft)
Typ příslušenství:Kabeláž.
Není skladem
145.45 Kč bez DPH
176 Kč
Patchcord MM OM3 50/125, LC-LC, 2m, LSOH duplex 2x 2,8mm, I/L 0,3dB, R/L -25dB, OEM ZCOMAXPatchcord MM OM3 50/125, LC-LC, 2m, LSOH duplex 2x 2,8mm, I/L 0,3dB, R/L -25dB, OEM ZCOMAX
Typ příslušenství:Kabeláž.
Není skladem
174.38 Kč bez DPH
211 Kč
Novinka
HP C13 - SEV 1011 CH 250V 10Amp 1.83m Power CordHP C13 - SEV 1011 CH 250V 10Amp 1.83m Power Cord
Typ příslušenství:Kabeláž.
Není skladem
255.37 Kč bez DPH
309 Kč
Novinka
HP C13 - SABS-164 ZA 250V 10Amp 2.5m Power CordHP C13 - SABS-164 ZA 250V 10Amp 2.5m Power Cord
Typ příslušenství:Kabeláž.
Není skladem
255.37 Kč bez DPH
309 Kč
Novinka
HP C13 - SI-32 IL 250V 10Amp 1.83m Power CordHP C13 - SI-32 IL 250V 10Amp 1.83m Power Cord
Typ příslušenství:Kabeláž.
Není skladem
255.37 Kč bez DPH
309 Kč
HPE MicroServer Gen10 SFF NHP SATA Converter Kit (to accommodate SFF NHP HDD into LFF NHP cage)HPE MicroServer Gen10 SFF NHP SATA Converter Kit (to accommodate SFF NHP HDD into LFF NHP cage)
Typ příslušenství:Sady nástrojů.
Není skladem
257.85 Kč bez DPH
312 Kč
HP SFF Gen8 Hard Drive Blank KitHP SFF Gen8 Hard Drive Blank Kit
Typ příslušenství:Sady nástrojů.
Ihned k odeslání
257.85 Kč bez DPH
312 Kč
HP LFF Gen8 Hard Drive Blank KitHP LFF Gen8 Hard Drive Blank Kit
Typ příslušenství:Sady nástrojů.
Není skladem
257.85 Kč bez DPH
312 Kč
HP cable CAT 5e cable, RJ45 to RJ45, M/M 4.3m (14ft)HP cable CAT 5e cable, RJ45 to RJ45, M/M 4.3m (14ft)
Typ příslušenství:Kabeláž.
Není skladem
261.16 Kč bez DPH
316 Kč
HP cable CAT 5e cable, RJ45 to RJ45, M/M 7.6m (25ft)HP cable CAT 5e cable, RJ45 to RJ45, M/M 7.6m (25ft)
Typ příslušenství:Kabeláž.
Není skladem
261.16 Kč bez DPH
316 Kč