- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
HP PC Z2 Tower G1i 700W, Intel Core U7 265K vPro (20C/5.5GHz),RTX A1000 8GB,2×16GB DDR5,256GB+1TB,Kb+Mouse,Win11Pro,3yo
Kód: 1520179Prodejní číslo: B34LQES#BCMPopis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
HP PC Z2 Tower G1i 700W, Intel Core U7 265K vPro (20C/5.5GHz),RTX A1000 8GB,2×16GB DDR5,256GB+1TB,Kb+Mouse,Win11Pro,3yo
Provedení počítače:Tower; Typ sestavy:Kancelářsky; Operační systém:Windows 11 Pro; Řada procesorů:Intel Core Ultra 7; Model procesoru:Intel Core Ultra 7 265K; Model grafické karty:NVIDIA RTX A1000; Kapacita paměti grafické karty (GB):8; Typ paměti:DDR5; Velikost paměti RAM (GB):32; Frekvence paměti:5600 Mhz; Typ disku:SSD NVMe; HDD Kapacita (GB):0.
Parametry produktu
| Provedení počítače | Tower |
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 7 |
| Typ disku | SSD NVMe |
| Model grafické karty | NVIDIA RTX A1000 |
| Rozhraní | USB-C 3.2 |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | USB 2.0 |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | LAN |
| Rozhraní | DisplayPort |
| Rozhraní | Mini DisplayPort |
| Výbava PC | Klávesnice + myš |
| Typ paměti | DDR5 |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 7 265K |
| Frekvence paměti | 5600 Mhz |
| Typ sestavy | Kancelářsky |
| Výkon zdroje (W) | 700 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Kapacita paměti grafické karty (GB) | 8 |
| SSD Kapacita (GB) | 256 |
| SSD Kapacita (GB) | 1000 |
| Počet USB 2.0 | 3 |
| Počet USB 3.2 Gen 2 | 6 |
| Počet USB 3.2 Type-C | 2 |
| Podpora AI | Ne |
Parametry produktu
| Provedení počítače | Tower |
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 7 |
| Typ disku | SSD NVMe |
| Model grafické karty | NVIDIA RTX A1000 |
| Rozhraní | USB-C 3.2 |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | USB 2.0 |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | LAN |
| Rozhraní | DisplayPort |
| Rozhraní | Mini DisplayPort |
| Výbava PC | Klávesnice + myš |
| Typ paměti | DDR5 |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 7 265K |
| Frekvence paměti | 5600 Mhz |
| Typ sestavy | Kancelářsky |
| Výkon zdroje (W) | 700 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Kapacita paměti grafické karty (GB) | 8 |
| SSD Kapacita (GB) | 256 |
| SSD Kapacita (GB) | 1000 |
| Počet USB 2.0 | 3 |
| Počet USB 3.2 Gen 2 | 6 |
| Počet USB 3.2 Type-C | 2 |
| Podpora AI | Ne |
Diskuze k produktu HP PC Z2 Tower G1i 700W, Intel Core U7 265K vPro (20C/5.5GHz),RTX A1000 8GB,2×16GB DDR5,256GB+1TB,Kb+Mouse,Win11Pro,3yo
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu HP PC Z2 Tower G1i 700W, Intel Core U7 265K vPro (20C/5.5GHz),RTX A1000 8GB,2×16GB DDR5,256GB+1TB,Kb+Mouse,Win11Pro,3yo
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Doprava zdarma
HP PC Z2 Tower G1i 700W, Intel Core U7 265K vPro (20C/5.5GHz),RTX A1000 8GB,2×16GB DDR5,256GB+1TB,Kb+Mouse,Win11Pro,3yoProvedení počítače:Tower; Typ sestavy:Kancelářsky; Operační systém:Windows 11 Pro; Řada procesorů:In
59 780 Kč
Doprava zdarma
HP PC OMEN 35L GT16-0012nc, Ultra 7-265K, 32GB DDR5, 1TB SSD, RX 9070XT 16GB, Win 11 Home,3-3-0, Game PassOperační systém:Windows 11 Home; Řada procesorů:Intel Core Ultra 7; Model procesoru:Intel Core Ultra
75 280 Kč















