- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
HP NTB ZBook Power G11A R7 8845HS 16AG WQXGA, 32GB,2TB PCIe-4x4,RTX 2000Ada/8GB,WiFi 6E,BT,Win11Pro,4y onsite
Kód: 1520265Prodejní číslo: 8T0Q3EA#BCMHP NTB ZBook Power G11A R7 8845HS 16AG WQXGA, 32GB,2TB PCIe-4x4,RTX 2000Ada/8GB,WiFi 6E,BT,Win11Pro,4y onsite
Mobilní pracovní stanice HP ZBook Power G11 A
HP ZBook Power G11 je mobilní pracovní stanice pro náročné kreativní uživatele ve stylovém elegantním provedení. Vyniká vysokým výkonem a precesorem s podporou AI.

Vysoký výkon špičkového hardwaru pracovní stanice HP ZBook Power G11 A
Složité vícevláknové aplikace poběží v režimu multitaskingu hladce na procesoru AMD Ryzen 7 8845HS. Tento procesor s akcelerátorem AMD Ryzen AI přináší prémiové zážitky s vysokým výkonem, dlouhou výdrží baterie a pomůže vám objevit a využít sílu AI technologie pro práci, zábavu a zážitky s umělou inteligencí.

WQXGA displej notebooku HP Zbook Power G11 A
Kvalitní WUXGA displej s tenkými rámečky vyniká přesnými barvami se 100% sRGB barevnou škálou a svítivostí 400 nitů. Technologie Low Blue Light zabraňuje únavě očí sníženým vyzařováním modrého světla.

Kvalitní audio a klávesnice notebooku HP ZBook Power G11 A
Prémiový zvuk uslyšíte ze dvou stereofonních reproduktorů Poly Studio. Ve výbavě je také digitální mikrofon a funkční klávesy pro zvýšení a snížení hlasitosti. Plnohodnotná podsvícená klávesnice s numerickým blokem je odolná vůči polití.

Rychlá konektivita HP ZBook Power G11 A
Pro připojení periferií jsou je dispozici port USB-C s podporou rozhraní Thunderbolt 4 a DisplayPort 1.4. Díky tomu můžete využít až 40Gbps rychlost přenosu dat a připojit 4K displej.
Technické specifikace:
Procesor, operační systém a paměť
- Instalovaný operační systém: Windows 11 Pro 64-bit
- Procesor: AMD Ryzen™ 7 PRO 8845HS (až 5,10 GHz, 16 MB L3 cache, 8 jader, architektura Hawk Point)
- Čipová sada: integrovaná s procesorem
- Paměť: 32 GB DDR5 5600 MHz (2× 16 GB)
- Paměťové sloty: 2 SODIMM
- Maximální paměť: možnost rozšíření na 64 GB
Pevné disky a mechaniky
- Pevný disk: 2 TB M.2 SSD PCIe Gen 4x4 NVMe TLC
- Volný slot na další disk: 1× M.2 SSD 2280 PCIe Gen 4x4
- Optická jednotka: neobsahuje
Grafické a audio funkce
- Grafická karta: NVIDIA RTX 2000 Ada Generation (8 GB vyhrazené paměti GDDR6)
- Displej: 40,6 cm (16,0"), matný IPS displej, WQXGA rozlišení 2560 × 1600, AntiGlare, 400 nits, 100% sRGB, Low Blue Light
- Zvuk: integrované stereo reproduktory, Poly Studio
- Web kamera: infračervená 5MP kamera s krytkou a integrovanými duálními digitálními mikrofony, podpora Windows Hello
Konektivita
- Bezdrátové připojení: Mediatek WiFi 6E RZ616 (2x2), Bluetooth 5.3
- Síťové rozhraní: integrovaná gigabitová síťová karta Realtek RTL8111
- Rozšiřující sloty: čtečka paměťových karet SD (SD, SDHC, SDXC), čtečka karet Smart Card
Porty a konektory
- 2× USB-C s Thunderbolt 4, podpora DisplayPort 1.4, přenosová rychlost signálu 40 Gb/s (notebook nepodporuje napájení přes USB-C)
- 2× USB 3.2 Gen 1
- 1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu
- 1× HDMI 2.1
- 1× RJ-45 (LAN)
Další informace
- Klávesnice: podsvícená, odolná proti polití s numerickou částí
- Typ napájení: napájecí adaptér 150 W
- Baterie: 6článková lithium-iontová polymerová baterie (83 Wh), výdrž až 13 hodin
- Hmotnost produktu: 2,1 kg
- Rozměry produktu (š × h × v): 35,94 × 25,10 × 2,29 cm
- Materiál: celokovové šasi
- Barva: stříbrná
Co je obsaženo v krabici
- Notebook
- Napájecí adaptér
Správa a zabezpečení
- Čtečka otisků prstů
- Hardwarové vypnutí webové kamery
- Podpora modulu TPM 2.0 (Trusted Platform Module)
- Slot na bezpečnostní zámek (zámek nutné zakoupit zvlášť)
- HP Tamper Lock
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| WiFi | Ano |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | AMD Ryzen 7 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Počet jader | 14 |
| Frekvence (GHz) | 2,3 |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 2560x1600 |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model grafické karty | NVIDIA RTX 2000 Ada |
| Rozhraní | LAN |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB-C 3.2 |
| Rozhraní | USB 3.1 |
| Typ zařízení | Workstation |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Dedikovaná grafická karta |
| Výbava | Čtečka otisků prstů |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | Web kamera |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Maximální frekvence (GHz) | 4,7 |
| Typ panelu | IPS |
| Model procesoru | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Výkon CPU dle PassMark | 28389 |
| Počet jader | 14 |
| TDP | 45 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Kapacita paměti grafické karty (GB) | 8 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2,4 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 5 |
| SSD Kapacita (GB) | 1000 |
| Počet USB 3.1 | 3 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| WiFi | Ano |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | AMD Ryzen 7 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Počet jader | 14 |
| Frekvence (GHz) | 2,3 |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 2560x1600 |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model grafické karty | NVIDIA RTX 2000 Ada |
| Rozhraní | LAN |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB-C 3.2 |
| Rozhraní | USB 3.1 |
| Typ zařízení | Workstation |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Dedikovaná grafická karta |
| Výbava | Čtečka otisků prstů |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | Web kamera |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Maximální frekvence (GHz) | 4,7 |
| Typ panelu | IPS |
| Model procesoru | AMD Ryzen 7 8845HS |
| Výkon CPU dle PassMark | 28389 |
| Počet jader | 14 |
| TDP | 45 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Kapacita paměti grafické karty (GB) | 8 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2,4 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 5 |
| SSD Kapacita (GB) | 1000 |
| Počet USB 3.1 | 3 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Diskuze k produktu HP NTB ZBook Power G11A R7 8845HS 16AG WQXGA, 32GB,2TB PCIe-4x4,RTX 2000Ada/8GB,WiFi 6E,BT,Win11Pro,4y onsite
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu HP NTB ZBook Power G11A R7 8845HS 16AG WQXGA, 32GB,2TB PCIe-4x4,RTX 2000Ada/8GB,WiFi 6E,BT,Win11Pro,4y onsite
HP NTB ZBook Power G11A R7 8845HS 16AG WQXGA, 32GB,2TB PCIe-4x4,RTX 2000Ada/8GB,WiFi 6E,BT,Win11Pro,4y onsite


































