- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
HP NTB Zbook Fury 16 G1i Ultra 7 255HX, RTX PRO 4000 16GB Bl, 64GB,1TB,WUXGA 400n,WiFi7,BT(non-vPro),FpR,Win11Pro,5y ons
Kód: 1520410Prodejní číslo: C3HE6ES#BCMPopis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
HP NTB Zbook Fury 16 G1i Ultra 7 255HX, RTX PRO 4000 16GB Bl, 64GB,1TB,WUXGA 400n,WiFi7,BT(non-vPro),FpR,Win11Pro,5y ons
Typ zařízení:Workstation; Použití:Kancelářský; Operační systém:Windows 11 Pro; Řada procesorů:Intel Core Ultra 7; Model procesoru:Intel Core Ultra 7 255HX; Výkon CPU dle PassMark:49024; Počet jader:20; Maximální frekvence procesoru (GHz):5.2; Frekvence procesoru (GHz):2.4; TDP:55; Model grafické karty:NVIDIA RTX PRO 4000.
Parametry produktu
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| USB počet | 4 |
| Hmotnost notebooku | 2.1 - 2.5 kg |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 7 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD NVMe |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model grafické karty | NVIDIA RTX PRO 4000 |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | LAN |
| Typ zařízení | Workstation |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Čtečka otisků prstů |
| Výbava | Čtečka paměťových karet |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | Čtečka karet Smart Card |
| Typ baterie | Li-Pol |
| Typ panelu | IPS |
| Záruka | On-Site |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 7 255HX |
| Výkon CPU dle PassMark | 48931 |
| Počet článků baterie | 8 |
| Počet jader | 20 |
| TDP | 55 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 64 |
| Kapacita paměti grafické karty (GB) | 16 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2,4 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 5,2 |
| SSD Kapacita (GB) | 1000 |
| Počet USB 3.2 | 1 |
| Počet USB 4 Type-C | 1 |
| Použití | Kancelářský |
| Podpora AI | Ne |
| Jas (cd/m2) | 400 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Parametry produktu
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| USB počet | 4 |
| Hmotnost notebooku | 2.1 - 2.5 kg |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 7 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD NVMe |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model grafické karty | NVIDIA RTX PRO 4000 |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | LAN |
| Typ zařízení | Workstation |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Čtečka otisků prstů |
| Výbava | Čtečka paměťových karet |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | Čtečka karet Smart Card |
| Typ baterie | Li-Pol |
| Typ panelu | IPS |
| Záruka | On-Site |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 7 255HX |
| Výkon CPU dle PassMark | 48931 |
| Počet článků baterie | 8 |
| Počet jader | 20 |
| TDP | 55 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 64 |
| Kapacita paměti grafické karty (GB) | 16 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2,4 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 5,2 |
| SSD Kapacita (GB) | 1000 |
| Počet USB 3.2 | 1 |
| Počet USB 4 Type-C | 1 |
| Použití | Kancelářský |
| Podpora AI | Ne |
| Jas (cd/m2) | 400 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Diskuze k produktu HP NTB Zbook Fury 16 G1i Ultra 7 255HX, RTX PRO 4000 16GB Bl, 64GB,1TB,WUXGA 400n,WiFi7,BT(non-vPro),FpR,Win11Pro,5y ons
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu HP NTB Zbook Fury 16 G1i Ultra 7 255HX, RTX PRO 4000 16GB Bl, 64GB,1TB,WUXGA 400n,WiFi7,BT(non-vPro),FpR,Win11Pro,5y ons
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Doprava zdarma
Typ zařízení:Workstation; Použití:Kancelářský; Operační systém:Windows 11 Pro; Řada procesorů:Intel
107 490 Kč



















