- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
HP NTB Zbook Fury 16 G1i Ultra 7 255HX, RTX PRO 1000 8GB Bl, 32GB, 2x512GB,WUXGA 400n,WiFi7,BT,FpR,SCR,Win11Pro,5y ons
Kód: 1520406Prodejní číslo: C3HD7ES#BCMHP NTB Zbook Fury 16 G1i Ultra 7 255HX, RTX PRO 1000 8GB Bl, 32GB, 2x512GB,WUXGA 400n,WiFi7,BT,FpR,SCR,Win11Pro,5y ons
Úžasný výkon HP Zbook Fury G1i s podporou umělé inteligence
S notebookem HP ZBook Fury G1i s výkonem třídy stolního počítače zvládnete náročné pracovní postupy včetně práce s profesionální grafikou při 3D vykreslování a úpravě 8K videa. Využijte velkou paměť a úložiště a pracujte s umělou inteligencí notebooku HP ZBook Fury G1i na cestách. Výkon a vybavení ocení profesionální architekti, designéři, vývojáři a vysokoškolští studenti technických oborů při práci na složitých projektech.

WUXGA 1920 × 1200 rozlišení s dedikovanou GPU notebooku HP Zbook Fury G1i
WUXGA displej s poměrem stran 16 : 10, a 100% barevným gamutem sRGB nabízí ostrý obraz v živých hlubokých barvách. Mobilní grafická karta NVIDIA RTX PRO 1000 Blackwell Generation s vlastní 8GB pamětí je certifikována pro práci s profesionálním softwarem. 5MP AI kamera vylepší kvalitu obrazu při videokonferencích a online schůzkách.

Podpora AI úloh s HP Zbook Fury G1i
HP ZBook Fury G1i je navržen pro zpracování složitých vícevláknových aplikací využívajících umělou inteligenci díky integrované neurální NPU AI jednotce v procesoru Intel Core Ultra. Získejte vysoký výkon při zpracování AI úloh s rychlejšími výpočetními časy a optimalizovanou spotřebou. Tato technologie přizpůsobí notebook vašemu způsobu práce a váš oblíbený software s akcelerací AI bude na Intelu fungovat bez problémů.

HP ZBook Fury G1i - ISV ověřeno
Ověřeno ISV - náročné aplikace poběží hladce Notebook HP ZBook Fury G1i byl testován a certifikován nezávislými dodavateli softwaru (ISV) pro zaručení hladkého chodu náročných aplikací a zajištění stability hardwaru a softwaru. Certifikace ISV zahrnuje nejoblíbenější softwarové produkty jako jsou například Adobe, Autodesk, Dassault a další.

HP ZBook Fury G1i - chladný i při nejvyšším výkonu
Tepelné čerpadlo HP Vaporforce Thermal ochrání vaši pracovní stanici pracovní stanicí HP ZBook Fury G1i před přehřátím při zpracování nejnáročnějších úloh. Celkově tenký a lehký chladicí systém integruje dva turbo ventilátory a parní komoru. HP Smart Sense inteligentně optimalizuje napájení a tepelný výkon počítače na základě zadaného scénáře použití.
Technické specifikace:
Procesor, operační systém a paměť
- Instalovaný operační systém: Windows 11 Pro 64-bit
- Procesor: Intel® Core™ Ultra 7 255HX (až 5,20 GHz, 30 MB mezipaměti, 20 jader) – architektura Arrow Lake
- Čipová sada: Intel® WM890
- Paměť: 32 GB DDR5 5600 MHz (2× 16 GB)
- Paměťové sloty: 4 SODIMM
- Maximální paměť: Možnost rozšíření na 192 GB (nECC), 128 GB (ECC)
Pevné disky a mechaniky
- Pevný disk: 2× 512 GB M.2 SSD PCIe Gen 4x4 NVMe TLC
- Volný slot na další disk: 2× M.2 SSD 2280 PCIe Gen 4x4
- Optická jednotka: neobsahuje
Grafické a audio funkce
- Grafická karta: NVIDIA RTX PRO 1000 Blackwell (8 GB vyhrazené paměti GDDR7)
- Úhlopříčka displeje: 40,6 cm (16,0")
- Rozlišení: 1 920 × 1 200 (WUXGA)
- Typ monitoru: Matný IPS displej s AntiGlare, 400 nits, 100% sRGB, Low Blue Light
- Zvuk: Integrované čtyři stereofonní reproduktory, Poly Studio
- Web kamera: Infračervená 5MP AI kamera s krytkou, integrované duální digitální mikrofony, podpora Windows Hello
Konektivita
- Bezdrátové připojení: Intel® WiFi 7 BE200 (2x2), Bluetooth 5.4
- Síťové rozhraní: Integrovaná 2.5 GbE síťová karta Intel® I226
- Rozšiřující sloty: Čtečka paměťových karet SD (SD, SDHC, SDXC), čtečka karet Smart Card
- Porty a konektory:
- 2× USB-C s Thunderbolt 5 – podpora DisplayPort 2.1, přenosová rychlost 80 Gb/s (bez napájení přes USB-C)
- 1× USB-C s Thunderbolt 4 – podpora DisplayPort 2.1, přenosová rychlost 40 Gb/s
- 1× USB 3.2 Gen 2
- 1× kombinovaný konektor sluchátek/mikrofonu
- 1× HDMI 2.1
- 1× RJ-45 (LAN)
Další informace
- Klávesnice: Podsvícená klávesnice odolná proti polití s numerickou částí
- Typ napájení: Napájecí adaptér 200 W
- Typ baterie: 8článková lithium-iontová polymerová baterie (99 Wh)
- Hmotnost produktu: 2,43 kg
- Rozměry produktu: 35,9 × 24,9 × 2,7 cm
- Materiál: Celokovové šasi
- Barva: Stříbrná (nouvelle silver)
- Co je obsaženo v krabici: Notebook, napájecí adaptér
- Správa zabezpečení: Čtečka otisků prstů, hardwarové vypnutí webové kamery, podpora modulu TPM 2.0, slot na bezpečnostní zámek (zámek nutno zakoupit zvlášť), HP Tamper Lock
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| USB počet | 4 |
| Hmotnost notebooku | 2.1 - 2.5 kg |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 7 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD NVMe |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model grafické karty | NVIDIA RTX PRO 1000 |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | LAN |
| Typ zařízení | Workstation |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Čtečka otisků prstů |
| Výbava | Čtečka paměťových karet |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | Čtečka karet Smart Card |
| Typ baterie | Li-Pol |
| Typ panelu | IPS |
| Záruka | On-Site |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 7 255HX |
| Výkon CPU dle PassMark | 48931 |
| Počet článků baterie | 8 |
| Počet jader | 20 |
| TDP | 55 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Kapacita paměti grafické karty (GB) | 8 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2,4 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 5,2 |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Počet USB 3.2 | 1 |
| Počet USB 4 Type-C | 1 |
| Použití | Kancelářský |
| Podpora AI | Ne |
| Jas (cd/m2) | 400 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| USB počet | 4 |
| Hmotnost notebooku | 2.1 - 2.5 kg |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 7 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD NVMe |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model grafické karty | NVIDIA RTX PRO 1000 |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | LAN |
| Typ zařízení | Workstation |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Čtečka otisků prstů |
| Výbava | Čtečka paměťových karet |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | Čtečka karet Smart Card |
| Typ baterie | Li-Pol |
| Typ panelu | IPS |
| Záruka | On-Site |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 7 255HX |
| Výkon CPU dle PassMark | 48931 |
| Počet článků baterie | 8 |
| Počet jader | 20 |
| TDP | 55 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Kapacita paměti grafické karty (GB) | 8 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2,4 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 5,2 |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Počet USB 3.2 | 1 |
| Počet USB 4 Type-C | 1 |
| Použití | Kancelářský |
| Podpora AI | Ne |
| Jas (cd/m2) | 400 |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Diskuze k produktu HP NTB Zbook Fury 16 G1i Ultra 7 255HX, RTX PRO 1000 8GB Bl, 32GB, 2x512GB,WUXGA 400n,WiFi7,BT,FpR,SCR,Win11Pro,5y ons
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu HP NTB Zbook Fury 16 G1i Ultra 7 255HX, RTX PRO 1000 8GB Bl, 32GB, 2x512GB,WUXGA 400n,WiFi7,BT,FpR,SCR,Win11Pro,5y ons
HP NTB Zbook Fury 16 G1i Ultra 7 255HX, RTX PRO 1000 8GB Bl, 32GB, 2x512GB,WUXGA 400n,WiFi7,BT,FpR,SCR,Win11Pro,5y ons



















