- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
HP NTB ZBook 8 14 G1i Intel Core U9 285H,RTX 500ADA/4GB,2×16GB,1TB,WUXGA 400nit,Wi-Fi 7+BT 5.4,FPS,Win11Pro,3y ons
Kód: 1522731Prodejní číslo: B72S3ET#BCMPopis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
HP NTB ZBook 8 14 G1i Intel Core U9 285H,RTX 500ADA/4GB,2×16GB,1TB,WUXGA 400nit,Wi-Fi 7+BT 5.4,FPS,Win11Pro,3y ons
Typ zařízení:Workstation; Použití:Kancelářský; NPU TOPS:0; Operační systém:Windows 11 Pro; Řada procesorů:Intel Core Ultra 9; Model procesoru:Intel Core Ultra 9 285H; Výkon CPU dle PassMark:34464; Počet jader:16; Maximální frekvence procesoru (GHz):5.1; Frekvence procesoru (GHz):2; TDP:28; Model grafické karty:NVIDIA RTX 500 Ada Generation.
Parametry produktu
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| USB počet | 4 |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 9 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD NVMe |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model grafické karty | NVIDIA RTX 500 Ada Generation |
| Rozhraní | USB 4 |
| Rozhraní | USB-C 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | LAN |
| Typ zařízení | Workstation |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Čtečka otisků prstů |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | NFC |
| Typ baterie | Li-Pol |
| Typ panelu | IPS |
| Záruka | On-Site |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 9 285H |
| Výkon CPU dle PassMark | 34315 |
| Počet článků baterie | 8 |
| Počet jader | 16 |
| TDP | 28 |
| Úhlopříčka displeje (") | 14 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Kapacita paměti grafické karty (GB) | 4 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 5,1 |
| SSD Kapacita (GB) | 1000 |
| Počet USB 3.2 | 1 |
| Počet USB 3.2 Type-C | 1 |
| Počet USB 4 Type-C | 2 |
| Použití | Kancelářský |
| Podpora AI | Ne |
| Jas (cd/m2) | 400 |
| Podpora Copilot+ PC | Ne |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Parametry produktu
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| USB počet | 4 |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 9 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD NVMe |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model grafické karty | NVIDIA RTX 500 Ada Generation |
| Rozhraní | USB 4 |
| Rozhraní | USB-C 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | LAN |
| Typ zařízení | Workstation |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Čtečka otisků prstů |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | NFC |
| Typ baterie | Li-Pol |
| Typ panelu | IPS |
| Záruka | On-Site |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 9 285H |
| Výkon CPU dle PassMark | 34315 |
| Počet článků baterie | 8 |
| Počet jader | 16 |
| TDP | 28 |
| Úhlopříčka displeje (") | 14 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Kapacita paměti grafické karty (GB) | 4 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 5,1 |
| SSD Kapacita (GB) | 1000 |
| Počet USB 3.2 | 1 |
| Počet USB 3.2 Type-C | 1 |
| Počet USB 4 Type-C | 2 |
| Použití | Kancelářský |
| Podpora AI | Ne |
| Jas (cd/m2) | 400 |
| Podpora Copilot+ PC | Ne |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Diskuze k produktu HP NTB ZBook 8 14 G1i Intel Core U9 285H,RTX 500ADA/4GB,2×16GB,1TB,WUXGA 400nit,Wi-Fi 7+BT 5.4,FPS,Win11Pro,3y ons
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu HP NTB ZBook 8 14 G1i Intel Core U9 285H,RTX 500ADA/4GB,2×16GB,1TB,WUXGA 400nit,Wi-Fi 7+BT 5.4,FPS,Win11Pro,3y ons
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Doprava zdarma
HP NTB ZBook 8 14 G1i Intel Core U9 285H,RTX 500ADA/4GB,2×16GB,1TB,WUXGA 400nit,Wi-Fi 7+BT 5.4,FPS,Win11Pro,3y onsTyp zařízení:Workstation; Použití:Kancelářský; NPU TOPS:0; Operační systém:Windows 11 Pro; Řada proc
62 490 Kč
Doprava zdarma
HP NTB EliteBook 8 G1i 14" U7-255H WUXGA 400 5MP IR, 2x16GB, 1TB, WiFi7, BT, FpS, backlit keyb, Win11Pro, 3y onsiteNotebook - Intel Core Ultra 7 255H, 14" IPS antireflexní 1920 × 1200, RAM 32GB DDR5-SDRAM, Intel Intel Arc 140T, SSD 1000GB, podsvícená klávesnice, webkamera, USB 3.2 Gen 1, USB-C, čtečka otisků prstů, WiFi 7, WiFi, Bluetooth, hmotnost 1,39 kg, Windows 11 Pro.
40 590 Kč
Doprava zdarma
HP NTB Elite 8 Flip G1i 13,3" U5-225U WUXGA 400 5MP IR, 32GB, 512GB, WiFi7, BT, FpS, backlit keyb, Win11Pro, 3y onsiteNotebook - Intel Core Ultra 5 225U, dotykový 13" IPS antireflexní 1920 × 1200, RAM 32GB LPDDR5x, Intel Graphics, SSD 512GB, podsvícená klávesnice, webkamera, USB 3.2 Gen 1, USB-C, čtečka otisků prstů, stylus, WiFi 7, WiFi, Bluetooth, hmotnost 1,39 kg, Windows 11 Pro.
38 390 Kč
Doprodej
Doprava zdarma
DELL NTB Pro Max 16 MC16255/AMD Ryzen AI 7 PRO/32GB/1TSSD/16" FHD+/RTX PRO1000/130W Type-C/WLAN/Bck Kb/W11 Pro/3Y PS NBDTyp zařízení:Notebook; Operační systém:Windows 11 Pro; Řada procesorů:AMD RYZEN AI 7; Model procesoru:AMD Ryzen AI 7 PRO 350; Výkon CPU dle PassMark:24013; Počet jader:16; Maximální frekvence procesoru (GHz):5.1; Frekvence procesoru (GHz):2; TDP:28; Velikost paměti RAM (GB):32; Úhlopříčka displeje ("):16; Rozlišení displeje:1920x1200.
63 390 Kč























