- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
DELL SRV PowerEdge T560/8x3.5"/4510/32GB/480GB SSD SATA/2x1100W/H755/iDRAC9 En./3Yr Basic NBD
Kód: 1339061Prodejní číslo: 0M2FRPopis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
DELL SRV PowerEdge T560/8x3.5"/4510/32GB/480GB SSD SATA/2x1100W/H755/iDRAC9 En./3Yr Basic NBD
Technické parametre
| Chassis | 3.5" Chassis with up to 8 Hard Drives (SAS/SATA), 1 CPU, PERC 11 |
|---|---|
| Processor | Intel® Xeon® Silver 4510 2.4G, 12C/24T, 16GT/s, 30M Cache, Turbo, HT (150W) DDR5-4400 |
| Memory | 1x 32GB RDIMM, 5600MT/s, Dual Rank |
| Hard Drive | 1x 480GB SSD SATA Read Intensive 6Gbps 512e 2.5in Hot-plug AG Drive,3.5in HYB CARR, 1 DWPD |
| Add Hard Drive | - |
| Graphics | no Graphics |
| Riser | Riser Config0, No PCIe Riser, 1 CPU |
| NIC | Broadcom 5720 Quad Port 1GbE BASE-T Adapter, OCP NIC 3.0 |
| Optical Drive | No Internal Optical Drive |
| LAN | Broadcom 5720 Quad Port 1GbE BASE-T Adapter, OCP NIC 3.0 |
| Raid Level | C7, Unconfigured RAID for HDDs or SSDs (Mixed Drive Types Allowed) |
| RAID Controller | Front PERC H755 Front Load |
| DRAC | iDRAC9, Enterprise 16G |
| Power Supply | Dual, Hot Plug, Redundant Power Supply (1+1), 1100W, Mixed Mode Titanium |
| Cable | European Power Cord 220V |
| Rack Rails | - |
| Operating System | - |
| OS Media | - |
| Colour | Black |
| Service | 3Y Basic Onsite |
Technické detaily: Tech Specs & Customization
Slovenská republika:
DELL Technická podpora: +421 239 346 192 (Toll)
DELL ProSupport hotline: +421 239 346 191 (Toll)
Česká republika:
DELL Technická podpora: +420 225 772 727 (Toll)
DELL ProSupport Česká Republika: +420 225 772 969
Linky na výrobcu:
Parametry produktu
| Provedení serveru | Tower |
| Počet instalovaných procesorů | 1 |
| Technologie serverového řadiče | SAS+SATA+SATA SSD |
| Počet instalovaných HDD | 1 |
| Redundantní zdroj | Volitelně |
| Redundantní větráčky | Ano |
| Výška serveru | 5U |
| Maximální počet slotů PCIe | 6 a více |
| Hot-plug cage pro HDD | 3.5" LFF |
| Řada procesorů | Intel 12 Core Xeon |
| Model procesoru | Intel Xeon 4510 |
| Výrobce CPU | Intel |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Maximální paměťová kapacita serveru (GB) | 1024 |
| Maximální počet procesorů | 1 |
| Maximální počet HDD v serveru | 8 |
| SSD Kapacita (GB) | 480 |
| Provedení RAID řadiče | HW řadič se zálohovanou cache SAS/SATA |
Parametry produktu
| Provedení serveru | Tower |
| Počet instalovaných procesorů | 1 |
| Technologie serverového řadiče | SAS+SATA+SATA SSD |
| Počet instalovaných HDD | 1 |
| Redundantní zdroj | Volitelně |
| Redundantní větráčky | Ano |
| Výška serveru | 5U |
| Maximální počet slotů PCIe | 6 a více |
| Hot-plug cage pro HDD | 3.5" LFF |
| Řada procesorů | Intel 12 Core Xeon |
| Model procesoru | Intel Xeon 4510 |
| Výrobce CPU | Intel |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Maximální paměťová kapacita serveru (GB) | 1024 |
| Maximální počet procesorů | 1 |
| Maximální počet HDD v serveru | 8 |
| SSD Kapacita (GB) | 480 |
| Provedení RAID řadiče | HW řadič se zálohovanou cache SAS/SATA |
Diskuze k produktu DELL SRV PowerEdge T560/8x3.5"/4510/32GB/480GB SSD SATA/2x1100W/H755/iDRAC9 En./3Yr Basic NBD
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu DELL SRV PowerEdge T560/8x3.5"/4510/32GB/480GB SSD SATA/2x1100W/H755/iDRAC9 En./3Yr Basic NBD
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Doprava zdarma
DELL SRV PowerEdge T560/8x3.5"/4510/32GB/480GB SSD SATA/2x1100W/H755/iDRAC9 En./3Yr Basic NBDProvedení serveru:Tower; Výrobce CPU:Intel; Maximální počet procesorů:1; Řada procesorů:Intel 12 Core Xeon; SSD Kapacita (GB):480; Model procesoru:Intel Xeon 4510; Velikost paměti RAM (GB):32; Maximální paměťová kapacita serveru (GB):1024; Maximální počet slotů PCIe:6 a více; Maximální počet HDD v serveru:8; Hot-plug cage pro HDD:3.5" LFF.
165 980 Kč
Doprava zdarma
QNAP TS-855X-8G (8C/AtomC5125/2,8GHz/8GBRAM/8xSATA/2xM.2/2x2,5GbE/1x10GbE/1xUSB2.0/3xUSB3.2/2xPCIe)Osmijádrový Intel Atom C5125, 2,8GHz, 8GB DDR4 RAM, 6x 3,5" SATA, 2x 2,5" SATA, 2x M.2 NVMe 2280, 2x 2,5GbE, 1x 10GbE, 1x USB 2.0, 3x USB 3.2 Gen1, 2x PCIe Gen3x4.
45 980 Kč















