- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Cyklistika
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Domácí a osobní spotřebiče
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
BAZAR - ACER NTB Swift X 14 AI (SFX14-61G-R542),R7 AI 350,14.5"WQXGA+,32GB,1TB SSD,RTX 5060,W11H,Gray
Kód: 11295383Prodejní číslo: NX.JA8EC.004//BAZARBAZAR - ACER NTB Swift X 14 AI (SFX14-61G-R542),R7 AI 350,14.5"WQXGA+,32GB,1TB SSD,RTX 5060,W11H,Gray
ACER NTB Swift X 14 AI (SFX14-61G-R542)
Part Number: NX.JA8EC.004
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen AI 7 350
Rychlost procesoru: 2,0 GHz
Počet jader: 4
Zobrazení a grafika
Grafická karta: NVIDIA® GeForce RTX™ 5060
Velikost obrazovky: 14,5"
Typ obrazovky: LCD
Technologie obrazovky displeje: Lesklý
Režim obrazovky: WQXGA+
Technologie podsvícení: OLED
Rozlišení obrazovky: 2880 x 1800
Poměr stran: 16:10
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: LPDDR5X Memory On Board + N/A
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 1024 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD PM4 + N (M.2)
Síť a komunikace
Wifi 6E 802.11ax 2x2 MU-MIMO: Ano
Bluetooth verze 5.4: Ano
Rozhraní/porty
2x USB Type-C™ port
2x USB 3.2 Gen2
HDMI 2.1
3,5mm Jack port
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
Touchpad with Active Stylus Pen AM2.0SD2PT (jen pro Touchpad)
HD TNR Camera with 2Mic.: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 4-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 76Wh
Popis napájení
100W USB Type-C AC Adapter PCR50% TCO9.0
Fyzické charakteristiky
Barva: Titanium Gray
Specifikace: Full Aluminium
Rozměry: 322,79 (W) x 228,12 (D) x 17,9 (H) mm
Hmotnost (přibližná): 1,55 kg
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | Qualcomm Snapdragon |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 2880x1800 |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model grafické karty | Qualcomm Adreno |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | BlueTooth |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | IPS |
| Model procesoru | Qualcomm Snapdragon 8cx |
| Počet článků baterie | 3 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Podpora Copilot+ PC | Ano |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | Qualcomm Snapdragon |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 2880x1800 |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model grafické karty | Qualcomm Adreno |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Výbava | BlueTooth |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | IPS |
| Model procesoru | Qualcomm Snapdragon 8cx |
| Počet článků baterie | 3 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 16 |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Podpora Copilot+ PC | Ano |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Diskuze k produktu BAZAR - ACER NTB Swift X 14 AI (SFX14-61G-R542),R7 AI 350,14.5"WQXGA+,32GB,1TB SSD,RTX 5060,W11H,Gray
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu BAZAR - ACER NTB Swift X 14 AI (SFX14-61G-R542),R7 AI 350,14.5"WQXGA+,32GB,1TB SSD,RTX 5060,W11H,Gray
BAZAR - ACER NTB Swift X 14 AI (SFX14-61G-R542),R7 AI 350,14.5"WQXGA+,32GB,1TB SSD,RTX 5060,W11H,Gray
















