- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ASUS NTB ROG Zephyrus G14 (GA403WP-NEBULA015X), AI9-HX370, 14" 2880 x 1800, 32GB, 1TB SSD, AMD Radeon, W11 Pro, Gray
Kód: 892629Prodejní číslo: GA403WP-NEBULA015XASUS NTB ROG Zephyrus G14 (GA403WP-NEBULA015X), AI9-HX370, 14" 2880 x 1800, 32GB, 1TB SSD, AMD Radeon, W11 Pro, Gray
ASUS NTB ROG Zephyrus G14 (GA403WP-NEBULA015X)
PN: GA403WP-NEBULA015X
Procesor
Výrobce procesoru: AMD
Model procesoru: Ryzen AI 9 HX 370
Rychlost procesoru: 2,0 GHz
Počet jader: 12
Zobrazení a grafika
Grafická karta: AMD Radeon™ Graphics
Velikost obrazovky: 14"
Technologie obrazovky displeje: OLED
Dotykový displej: Ne
Typ displeje: Lesklý
Režim obrazovky: 3K
Rozlišení obrazovky: 2880 x 1800
Poměr stran: 16:10
Paměť
Standardní paměť: 32 GB
Technologie paměti: LPDDR5X
Uložiště
Celková kapacita disku: 1 TB
Typ disku: PCIe® 4.0 NVMe™ M.2 SSD
Síť a komunikace
Wi-Fi 7(802.11be) (Triple band) 2*2: Ano
Bluetooth 5.4: Ano
Software
Operační systém: Windows 11 Pro
Rozhraní/porty
1x Type-C USB 4 with support for DisplayPort™ / power delivery (data speed up to 40Gbps)
1x USB 3.2 Gen 2 Type-C with support for DisplayPort™ / power delivery / G-SYNC (data speed up to 10Gbps)
2x USB 3.2 Gen 2 Type-A (data speed up to 10Gbps)
1x card reader (microSD) (UHS-II)
1x HDMI 2.1 FRL
1x 3.5mm Combo Audio Jack
Built-in 3-microphone array
Výbava
Webkamera: Ano
Numerická klávesnice: Ne
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ano
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 4-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 73Wh
Popis napájení
Rectangle Conn, 200W AC Adapter, Output: 20V DC, 10A, 200W, Input: 100-240V AC, 50/60Hz universal
Fyzické charakteristiky
Barva: Eclipse Gray
Rozměry: 311 (W) x 220 (D) x 16,3 (H) mm
Hmotnost (přibližná): 1,50 kg
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | AMD RYZEN AI 9 |
| Povrchová úprava displeje | Lesklý |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 2880x1800 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | AMD Radeon |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Čtečka paměťových karet |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Dedikovaná grafická karta |
| Výbava | RGB podsvícená klávesnice |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | OLED |
| Model procesoru | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Výkon CPU dle PassMark | 35071 |
| Počet článků baterie | 4 |
| Počet jader | 12 |
| TDP | 28 |
| Úhlopříčka displeje (") | 14 |
| HDD Kapacita (GB) | 1024 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 5,1 |
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | AMD RYZEN AI 9 |
| Povrchová úprava displeje | Lesklý |
| Typ disku | SSD |
| Rozlišení displeje | 2880x1800 |
| Lokalizace klávesnice | CZ |
| Model grafické karty | AMD Radeon |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Čtečka paměťových karet |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Dedikovaná grafická karta |
| Výbava | RGB podsvícená klávesnice |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | OLED |
| Model procesoru | AMD Ryzen AI 9 HX 370 |
| Výkon CPU dle PassMark | 35071 |
| Počet článků baterie | 4 |
| Počet jader | 12 |
| TDP | 28 |
| Úhlopříčka displeje (") | 14 |
| HDD Kapacita (GB) | 1024 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 5,1 |
Diskuze k produktu ASUS NTB ROG Zephyrus G14 (GA403WP-NEBULA015X), AI9-HX370, 14" 2880 x 1800, 32GB, 1TB SSD, AMD Radeon, W11 Pro, Gray
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ASUS NTB ROG Zephyrus G14 (GA403WP-NEBULA015X), AI9-HX370, 14" 2880 x 1800, 32GB, 1TB SSD, AMD Radeon, W11 Pro, Gray
ASUS NTB ROG Zephyrus G14 (GA403WP-NEBULA015X), AI9-HX370, 14" 2880 x 1800, 32GB, 1TB SSD, AMD Radeon, W11 Pro, Gray
ASUS NTB ExpertBook B5 (B5605CCA-C516512X), Ultra 5 225H, 16" 1920 x 1200, 16GB, 512GB SSD, Intel Arc, W11 Pro, Gray
ASUS NTB ROG Strix G16 (G614PR-RV081W), R9 8940HX, 16" 1920x1200, 32GB, 1TB SSD, Radeon+RTX 5070 Ti, W11 Home, Gray
ASUS NTB TUF Gaming A18 (FA808UH-S8092), R7 260, 18" 1920x1200, 32GB, 1TB SSD, Radeon 780M+RTX 5050, No OS, Jaeger Gray



















