- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
APC Schneider OffGrid Portable Solar Panel, 200W
Kód: 551828Prodejní číslo: PSP200Novinka
Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
APC Schneider OffGrid Portable Solar Panel, 200W
- Spolehlivé a udržitelné dobíjení vaší přenosné elektrárny
- Skládací, kompaktní a dodává se s taškou pro snadné přenášení
- Vodotěsné provedení IP65, které pomáhá odolávat různým povětrnostním podmínkám
- Kompatibilní s přenosnou elektrárnou Schneider OffGrid 500 a 730.
Toto příslušenství pro solární panely Schneider OffGrid poskytuje spolehlivé a všestranné dobíjení vaší přenosné elektrárny, a to jak v domácnosti, tak i v situacích mimo síť. Tento 200W solární panel je kompatibilní s přenosnými napájecími stanicemi Schneider OffGrid 500 a 730 přes stejnosměrný konektor. V základu 2-letá záruka.
Specifikace
| Základní popis | |
|---|---|
| výrobková řada | Schneider OffGrid |
| typ produktu nebo součásti | Solar panel |
| Number of output connectors | (1) DC7909, 20.97 V ,DC, 9,57 A(200 W) |
| Doplňky | |
| výška | 55 mm |
| délka | 55 cm |
| šířka | 555,5 mm |
| hmotnost přístroje | 7,0 kg |
| součást výrobku | Uživatelská příručka |
| stupeň krytí IP | IP65 |
| Charging temperature | -40…80 °C |
| Jednotky balení | |
| Typ balení 1 | PCE |
| Počet jednotek v balení | 1 |
| Výška balení 1 | 9,5 cm |
| Šířka balení 1 | 62,5 cm |
| Délka balení 1 | 59,0 cm |
| Hmotnost balení (libry) | 8,1 kg |
| SCC14 | 10731304736827 |
| Záruční lhůta | |
| Záruka (v měsících) | 24 |
Diskuze k produktu APC Schneider OffGrid Portable Solar Panel, 200W
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu APC Schneider OffGrid Portable Solar Panel, 200W
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Novinka
Doprava zdarma
APC Schneider OffGrid Portable Solar Panel, 200WPočet výstupních zásuvek:6; Použití:Desktop; Provedení:Tower; Zdánlivý výkon VA:2200; Topologie:Line-Interactive; Fáze (Vstup/Výstup):1:1; Komunikace:USB; Typ výstupu:IEC 13, SCHUKO; Ochrana telefonní sítě; Ochrana datové sítě.
11 630 Kč












