- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
APC Replacement battery Cartridge #175
Kód: 551870Prodejní číslo: APCRBC175Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
APC Replacement battery Cartridge #175
https://www.se.com/cz/cs/product/APCRBC175/apc-replacement-battery-cartridge-175/
| Main Input Voltage | 12 V |
|---|---|
| typ produktu nebo součásti | Náhradní baterie |
| Main Output Voltage | 12 V |
| typ baterie | Olověná baterie |
| součást výrobku | Uživatelská příručka |
| Umístění baterií | Interní baterie |
|---|---|
| Počet bateriových bloků v řetězci | 6 |
| Prázdné pozice baterií | 0 |
| Předinstalované baterie | 0 |
| montáž zařízení | Vestavěný |
| napětí baterie | 12 V |
| Počet bateriových modulů | 1 |
Parametry produktu
| Příslušenství | Náhradní baterie |
Parametry produktu
| Příslušenství | Náhradní baterie |
Diskuze k produktu APC Replacement battery Cartridge #175
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu APC Replacement battery Cartridge #175
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené















