- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Cyklistika
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Domácí a osobní spotřebiče
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
ACER NTB Lite (AL15-33P-35P4),Core 3 N355,15.6"FHD,8GB,512GB SSD,Intel Graphics,W11H,Titanium
Kód: 11294899Prodejní číslo: NX.D2DEC.001ACER NTB Lite (AL15-33P-35P4),Core 3 N355,15.6"FHD,8GB,512GB SSD,Intel Graphics,W11H,Titanium
ACER NTB Lite (AL15-33P-35P4)
Part Number: NX.D2DEC.001
Procesor
Výrobce procesoru: Intel
Model procesoru: Core N355
Rychlost procesoru: 0,1 GHz
Počet jader: 8
Zobrazení a grafika
Grafická karta: Intel Graphics
Velikost obrazovky: 15,6"
Typ obrazovky: LCD
Technologie obrazovky displeje: Matný
Režim obrazovky: FHD
Technologie podsvícení: IPS
Rozlišení obrazovky: 920 x 1080
Poměr stran: 16:9
Paměť
Standardní paměť: 8 GB
Technologie paměti: DDR5 Memory
Uložiště
Celková kapacita disku SSD: 512 GB
Typ SSD: PCIe NVMe SSD
Síť a komunikace
Wifi 6: Ano
Bluetooth verze 5.0: Ano
Rozhraní/porty
1x USB Type-C port
1x USB 3.2 Gen1 port
1x USB 2.0 port
1x HDMI 2.1
1x DisplayPort
3,5mm Jack port
Software
Operační systém: Windows 11 Home
Výbava
HD TNR Camera with 2Mic.: Ano
Numerická klávesnice: Ano
Čtečka otisků prstů: Ne
Čtečka paměťových karet: Ne
Optická mechanika: Ne
Podsvícení klávesnice: Ano
Touchpad: Ano
TPM: Ano
Informace o baterii
Počet článků: 2-články
Chem. složení baterie: Lithium-iontový (Li-Ion)
Energie baterie: 45Wh
Popis napájení
N/A
Fyzické charakteristiky
Barva: Natural Titanium
Rozměry: 357,8 (W) x 235,6 (D) x 18 (H) mm
Hmotnost (přibližná): 1,53 kg
| Formát obrazovky | 16:9 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | Intel Core 3 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Rozlišení displeje | 1920x1080 (Full HD) |
| Model grafické karty | Intel® Graphics |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | LAN (RJ-45) |
| Rozhraní | DisplayPort |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Wi-Fi |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | IPS |
| Model procesoru | Intel N355 |
| Počet článků baterie | 2 |
| Úhlopříčka displeje (") | 15,6 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 8 |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
| Formát obrazovky | 16:9 |
| Operační systém | Windows 11 Home |
| Hmotnost notebooku | 1.5 - 2.0 kg |
| Řada procesorů | Intel Core 3 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Rozlišení displeje | 1920x1080 (Full HD) |
| Model grafické karty | Intel® Graphics |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | LAN (RJ-45) |
| Rozhraní | DisplayPort |
| Výbava | Touchpad |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Wi-Fi |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | IPS |
| Model procesoru | Intel N355 |
| Počet článků baterie | 2 |
| Úhlopříčka displeje (") | 15,6 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 8 |
| SSD Kapacita (GB) | 512 |
Diskuze k produktu ACER NTB Lite (AL15-33P-35P4),Core 3 N355,15.6"FHD,8GB,512GB SSD,Intel Graphics,W11H,Titanium
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu ACER NTB Lite (AL15-33P-35P4),Core 3 N355,15.6"FHD,8GB,512GB SSD,Intel Graphics,W11H,Titanium
ACER NTB Lite (AL15-33P-35P4),Core 3 N355,15.6"FHD,8GB,512GB SSD,Intel Graphics,W11H,Titanium
















