- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
1stCOOL skříň DREAMER, Mid Tower, AU, USB 3.0, USB-C, černá
Kód: 1208465Prodejní číslo: CT-DREAMER-AU-USB3-CPopis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
1stCOOL skříň DREAMER, Mid Tower, AU, USB 3.0, USB-C, černá
1stCOOL Dreamer
Hledáš PC skříň, která spojuje elegantní design s moderní funkčností a důrazem na detail? 1stCOOL CubeTower DREAMER tě okamžitě zaujme svým minimalistickým, ale zároveň futuristickým vzhledem s temperovaným sklem na čelním i bočním panelu. Je to ideální základ pro každého, kdo si chce postavit stylovou sestavu s důrazem na airflow, chlazení i prezentaci hardwaru.
Navzdory kompaktním rozměrům nabízí prostor až pro 400mm dlouhé grafické karty, 176mm vysoké chladiče a vodní chlazení až do velikosti 360 mm. Uvnitř najdeš bohaté možnosti osazení ventilátory (až 9 kusů 120/140 mm), vybírat můžeš z několika variant 1stCOOL ventilátorů včetně aRGB řešení, případně doplnit i aRGB držák grafické karty.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | ATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 2x |
| 2.5" Pozice | 2x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 6x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 1x |
| USB-C 3.1 | 1x |
| USB 2.0 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora ventilátorů | |
| Boční část | 2x 120 mm |
| Vrchní část | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Spodní část | 3x 120 mm; 2x 140 mm |
| Zadní část | 1x 140 mm; 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 176 mm |
| Maximální délka GPU | 400 mm |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 420 x 297 x 390 mm |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 2 |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 2 |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Diskuze k produktu 1stCOOL skříň DREAMER, Mid Tower, AU, USB 3.0, USB-C, černá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu 1stCOOL skříň DREAMER, Mid Tower, AU, USB 3.0, USB-C, černá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
1stCOOL skříň DREAMER, Mid Tower, AU, USB 3.0, USB-C, černáProvedení skříně:Midi Tower; Výkon zdroje (W):0; Barva skříně:Černá; Počet pozic 3.5" (HDD):2; Počet pozic 2.5" (SSD):2; Bočnice:Prosklená; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel, Průhledná bočnice.
1 439 Kč
Novinka
DEEPCOOL Case MATREXX 40 3FS, mATX, 3x120mm Fan, černáProvedení skříně:Mini Tower / micro ATX; Barva skříně:Černá; Počet pozic 3.5" (HDD):2; Počet pozic 2.5" (SSD):2; Bočnice:Plná; Podsvícení:bez podsvícení.
1 058 Kč
Cooler Master case Elite 500 ODD, ATX, 1x 120mm Fan, ČernáPočítačová skříň s bočnicí z oceli a perforovaným předním panelem, podpora mini-ITX, mATX a ATX desek; pozice: 1x 5,25" externí, 2x 3,5“/2,5" interní a 5x 2,5“ interní; pozice pro až 6 ventilátorů (1x 120 mm předinstalovaný), přední panel: 2x USB 3.2 Gen1, 1x 3,5 mm jack audio konektor; zdroje formátu ATX (není součástí).
1 208 Kč
Novinka
Doprava zdarma
THERMALTAKE Case View 380 XL WS ARGB, Průhledná bočnice, černáProvedení skříně:Midi Tower; Výkon zdroje (W):0; Barva skříně:Černá; Počet pozic 3.5" (HDD):1; Počet pozic 2.5" (SSD):2; Bočnice:Prosklená; Podsvícení:ARGB; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel, Průhledná bočnice.
3 048 Kč
Novinka
DEEPCOOL Case MATREXX 30 SI, mATX, 1x120mm Fan, černáProvedení skříně:Mini Tower / micro ATX; Barva skříně:Černá; Počet pozic 3.5" (HDD):3; Počet pozic 2.5" (SSD):1; Počet pozic 2.5“ (HDD):1; Bočnice:Plná; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel.
668 Kč
NZXT skříň H3 Flow / microATX / 1x120mm / USB / USB-C / bíláProvedení skříně:Mini Tower / micro ATX; Výkon zdroje (W):0; Barva skříně:Bílé; Počet pozic 3.5" (HDD):1; Počet pozic 2.5" (SSD):3; Bočnice:Prosklená; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední USB panel, Průhledná bočnice.
2 048 Kč



















