- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
DEEPCOOL Case MATREXX 40 3FS, mATX, 3x120mm Fan, černá
Kód: 1808070Prodejní číslo: DP-MATX-MATREXX40-3FSNovinka
Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
DEEPCOOL Case MATREXX 40 3FS, mATX, 3x120mm Fan, černá
DEEPCOOL MATREXX 30 SI
MATREXX 40 3FS je Micro-ATX skříň, která v kompaktním provedení nabízí vynikající poměr cena/výkon. Poskytuje efektivní podporu chlazení pro maximální proudění vzduchu, je vybavena třemi ventilátory s trojbarevným LED podsvícením a má pevný boční panel z tvrzeného skla.

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mini Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | Micro ATX,Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 3.5" Pozice | 2x |
| 2.5" Pozice | 2x |
| Integrovaný zdroj | |
| Velikost zdroje | ATX |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 4x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 1x |
| USB 2.0 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Přední část | 120/140/240/280 mm |
| Vrchní část | 120/140/240/280 mm |
| Zadní část | 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 3×120 / 2×140mm |
| Vrchní část | 2×120 / 2×140mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 165 mm |
| Maximální délka GPU | 320 mm |
| Maximální délka zdroje | 160 mm |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 400mm × 215mm × 431mm |
| Váha | 6.42 kg |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Mini Tower / micro ATX |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 2 |
| Bočnice | Plná |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Mini Tower / micro ATX |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 2 |
| Bočnice | Plná |
| Podsvícení | bez podsvícení |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Diskuze k produktu DEEPCOOL Case MATREXX 40 3FS, mATX, 3x120mm Fan, černá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu DEEPCOOL Case MATREXX 40 3FS, mATX, 3x120mm Fan, černá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Novinka
DEEPCOOL Case MATREXX 40 3FS, mATX, 3x120mm Fan, černáProvedení skříně:Mini Tower / micro ATX; Barva skříně:Černá; Počet pozic 3.5" (HDD):2; Počet pozic 2.5" (SSD):2; Bočnice:Plná; Podsvícení:bez podsvícení.
1 058 Kč
Cooler Master case Elite 500 ODD, ATX, 1x 120mm Fan, ČernáPočítačová skříň s bočnicí z oceli a perforovaným předním panelem, podpora mini-ITX, mATX a ATX desek; pozice: 1x 5,25" externí, 2x 3,5“/2,5" interní a 5x 2,5“ interní; pozice pro až 6 ventilátorů (1x 120 mm předinstalovaný), přední panel: 2x USB 3.2 Gen1, 1x 3,5 mm jack audio konektor; zdroje formátu ATX (není součástí).
1 208 Kč
Novinka
Doprava zdarma
THERMALTAKE Case View 380 XL WS ARGB, Průhledná bočnice, černáProvedení skříně:Midi Tower; Výkon zdroje (W):0; Barva skříně:Černá; Počet pozic 3.5" (HDD):1; Počet pozic 2.5" (SSD):2; Bočnice:Prosklená; Podsvícení:ARGB; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel, Průhledná bočnice.
3 048 Kč
Novinka
DEEPCOOL Case MATREXX 30 SI, mATX, 1x120mm Fan, černáProvedení skříně:Mini Tower / micro ATX; Barva skříně:Černá; Počet pozic 3.5" (HDD):3; Počet pozic 2.5" (SSD):1; Počet pozic 2.5“ (HDD):1; Bočnice:Plná; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel.
668 Kč
NZXT skříň H3 Flow / microATX / 1x120mm / USB / USB-C / bíláProvedení skříně:Mini Tower / micro ATX; Výkon zdroje (W):0; Barva skříně:Bílé; Počet pozic 3.5" (HDD):1; Počet pozic 2.5" (SSD):3; Bočnice:Prosklená; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední USB panel, Průhledná bočnice.
2 048 Kč
















