Sleva 100 Kč při nákupu nad 4.000 Kč s kódem SLEVA100. Všechny slevy najdete zde

Xbox One hra Battlefield 2042

Kód: 1076975Prodejní číslo: 1068629
|
Výrobce: Electronic Arts
Xbox One hra Battlefield 2042
676 Kč
559 Kč bez DPH
Záruka: 24 měsíců (IČ 24 měsíců)
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
(2 ks)
Můžeme doručit do: 01.03.2024
Pro zařízení:Microsoft Xbox One; Žánr:Akční; Hra:Krabicová.
Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Detailní popis produktu

Xbox One hra Battlefield 2042

Battlefield™ 2042 je FPS střílečka, se kterou se vrací ikonické totální válečné nasazení známé z této herní řady. V blízké budoucnosti, ve světě, který proměnily nepokoje, se musíte přizpůsobit a vypořádat se s dynamicky se měnícím bojištěm. Pomůže vám váš tým a moderní arzenál. S podporou pro 128 hráčů* přináší Battlefield™ 2042 dosud nevídaně rozsáhlá bojiště. Hráči si užijí vylepšené verze režimů Conquest a Breakthrough, Battlefield Portal, což je nová komunitní platforma, kde hráči mohou vytvářet, sdílet a objevovat nečekané bitvy z legendární minulosti Battlefieldu, jeho současnosti i budoucnosti, a zbrusu nový režim Battlefield Hazard Zone: napínavý survival zaměřený na přežití týmů, kde záleží na každé kulce, každé šarvátce a každém rozhodnutí.

ZÁKLADNÍ CHARAKTERISTIKA

  • Svět, který proměnily nepokoje – V roce 2042 extrémní klimatické události a konflikty kvůli zdrojům zcela změnily globální rozložení sil. Spojené státy a Rusko stojí na pokraji války, zatímco váleční veteráni všemožného původu tvoří nezávislé skupiny známé jako jednotky Task Force. Bojujte o budoucnost na tomto dosud nevídaném válečném poli.
  • 128 hráčů současně – Vůbec poprvé v historii série Battlefield se může do totální války zapojit 128 hráčů najednou*. Tento kolosální počet hráčů přináší zcela nové herní příležitosti a velkolepé „battlefieldovské“ momenty. Víc než kdykoli dřív můžete zažít intenzitu masivních bitev, v nichž se může stát cokoliv.
  • Rozsáhlá a dynamická prostředí – Intenzivněji prožijte velkolepou válku v obrovském měřítku na sedmi masivních mapách, které odráží novou filosofii designu. Každé bojiště má několik různých bojových zón zasazených do jednoho herního prostoru, a tento extra prostor s sebou přináší větší rozmanitost a významnější zapojení bojové techniky do hry – tanky mají víc prostoru k projetí, stíhačky mají víc vzdušného prostoru k manévrování. Na těchto mapách vás čekají neustále se měnící bojové podmínky a výzvy. Přizpůsobujte se za pochodu dynamickým událostem a katastrofám jako jsou písečné bouře v katarských pouštích, start rakety z vesmírného centra ve Francouzské Guyaně nebo tornáda ohrožující betonové džungle Jižní Koreje.
  • Prvotřídní arzenál – Popusťte uzdu své bojové kreativitě s širokou nabídkou nejmodernějších zbraní, vozidel, letounů, vrtulníků a nového vybavení inspirovaného blízkou budoucností roku 2042. Přivolejte Rangera, robotického psa určeného k boji, injekční pistolí oživte členy týmu na dálku, dostaňte se na nová místa pomocí lezeckých háků, oblečte si kombinézu s křídly, využijte průzkumný dron a mnoho dalšího.
  • Specialisté – V novém systému specialistů si vyberte roli na bojišti a utvořte vlastnoručně sestavené týmy. Podobně jako čtyři třídy v Battlefieldu i specialisté mají jednu unikátní specializaci a vlastnost, ale zbytek lze kompletně přizpůsobit. Výběrem a vybavením specialisty se budete doplňovat s dalšími členy družstva a získáte schopnosti obstát v každé bojové situaci.
  • Battlefield™ Hazard ZoneHra Battlefield Hazard Zone, napínavý survival zaměřený na přežití týmů, kombinuje neskutečnou akci s tím nejlepším „battlefieldovým“ zážitkem v otevřeném stylu. V roli čtyřčlenného týmu musíte najít a získat kritické datové disky roztroušené po celém bojišti a zároveň soupeřit s týmy protivníků se stejným cílem a místními milicemi. V této strhující, unikátní akci uspějete tím, že shromáždíte datové disky a zajistíte včasnou evakuaci dřív, než vás zachvátí bouře. Každá kulka, každý střet i každé rozhodnutí se počítá.
  • Battlefield™ PortalObjevte nečekané bitvy a vstupte do bohatého světa série Battlefield na komunitní platformě, která vám umožňuje měnit pravidla války. V tomto kreativním otevřeném režimu máte k dispozici nekonečné možnosti úprav zbraní, vybavení, pravidel a dalších prvků. Připomeňte si sílu klasických herních momentů s obsahem z her Battlefield 1942, Battlefield 3 a Battlefield: Bad Company 2 nebo využijte kompletní arzenál ze světa 2042 a vytvořte, prožijte a sdílejte úplně nové herní zážitky.
  • Klasické mapy – Vraťte se s portálem Battlefield Portal na kultovní mapy z minulosti Battlefieldu, přepracované s ohledem na novou generaci platforem. Každá klasická mapa byla od základů přestavěná v nejnovější verzi enginu Frostbite tak, aby nechyběly vylepšené vizuální prvky a efekty destrukce, ale zároveň se zachovalo původní rozvržení a podpora až pro 64 hráčů. Při vydání hry se představí šest klasických map: Arica Harbor, Valparaiso, El Barbarein, Bitva o Bulge, Kaspická hranice a Noshahrské kanály.

  • Návrat Irčana – Legendární postava Battlefieldu Kimble „Irčan“ Graves, představená v Battlefieldu 4, se vrací jako nezávislý specialista v Battlefieldu 2042. Hráči, kteří si hru předobjednají, mohou odemknout exkluzivní skin Irish, který bude k dispozici při vydání Battlefieldu 2042.
  • Nové sezóny, nový obsah – Společně s komunitou postupujete v Battlefieldu 2042 prostřednictvím systému sezón, který umožňuje kontinuální přidávání nového obsahu. Sezóny budou přinášet nová témata a s nimi i nový obsah, jako jsou speciální vojáci, lokace, zbraně a vozidla. Ti, kdo chtějí ve hře Battlefield™ 2042 směřovat stále kupředu, si mohou zakoupit Year 1 Pass a získat s ním 4 nové specialisty, 4 Battle Passy a 3 velkolepé sady skinů („Blistered Earth“, „Tempest“ a „Cold Blood“).

* Xbox One a PlayStation®4 podporují 64 hráčů. Na konzolích Xbox Series X|S a PlayStation®5 a PC jsou k dispozici ohromné mapy a může se do nich zapojit 128 hráčů.

.
Parametry produktu
Pro zařízeníMicrosoft Xbox One
ŽánrAkční
HraKrabicová
Parametry produktu
Pro zařízeníMicrosoft Xbox One
ŽánrAkční
HraKrabicová

Diskuze k produktu Xbox One hra Battlefield 2042

Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.

Hodnocení produktu Xbox One hra Battlefield 2042

0
0 hodnocení
add
Přidat hodnocení k produktu
Naposledy navštívené
Xbox One hra Battlefield 2042Xbox One hra Battlefield 2042
Pro zařízení:Microsoft Xbox One; Žánr:Akční; Hra:Krabicová.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
676 Kč
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě
Nastavení cookies