Tipy na vybrané notebooky najdete zde

OEM

Doprodej
Záslepka do optické vany SC - duplex, plastová, černáZáslepka do optické vany SC - duplex, plastová, černá
Záslepka do optické vany SC - duplex, plastová, černá.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
35 Kč
Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM3Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM3
Konektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Multimode OM3</br></p>.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
43 Kč
Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM4Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM4
Konektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Multimode OM4</br></p>.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
43 Kč
Modul neosazený 1x RJ45, 22,5x45 mm s prachovkouModul neosazený 1x RJ45, 22,5x45 mm s prachovkou
Modul pro 1x keystone 22,5x45mm s prachovou krytkou konektoru a popisným štítkem, přímý..
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
43 Kč
Dvojspojka RJ11, 1x6p4c/2x6p4c - telefonníDvojspojka RJ11, 1x6p4c/2x6p4c - telefonní
Dvojspojka RJ11, 1x6p4c/2x6p4c - telefonní.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
44 Kč
Optická spojka multimode simplex SC-SC, PCOptická spojka multimode simplex SC-SC, PC
Konektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Multimode</br></p>.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
44 Kč
Konektor STP RJ45 (8p8c), Cat6A/Cat7, skládaný, drátKonektor STP RJ45 (8p8c), Cat6A/Cat7, skládaný, drát
Konektor STP RJ45 (8p8c), Cat6A/Cat7, skládaný, drát.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
46 Kč
Montážní sada M6 do rozvaděčů (4x šroubek + 4x matka + 4x podložka), délka šroubu 20mmMontážní sada M6 do rozvaděčů (4x šroubek + 4x matka + 4x podložka), délka šroubu 20mm
4x šroubek + 4x matka + 4x podložka</br> délka šroubu 20mm.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
46 Kč
Optická spojka singlemode simplex SC-SC, APCOptická spojka singlemode simplex SC-SC, APC
<p>Konektor: SC/SC</br> Broušení: APC</br> Typ vlákna: Singlemode</br></p>.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
47 Kč
Dvojspojka RJ12, 1x6p6c/2x6p6c - telefonníDvojspojka RJ12, 1x6p6c/2x6p6c - telefonní
Dvojspojka RJ12, 1x6p6c/2x6p6c - telefonní.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
47 Kč
Modul neosazený 1x RJ45, 45x45 mm s prachovkouModul neosazený 1x RJ45, 45x45 mm s prachovkou
Modul pro 1x keystone 45x45mm s prachovou krytkou konektoru a popisným štítkem, přímý..
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
47 Kč
Optická spojka simplex ST-STOptická spojka simplex ST-ST
Konektor: ST/ST</br> Typ vlákna: multimode / singlemode</br></p>.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
47 Kč
Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě