Víkendové slevy na vybrané notebooky najdete zde

LYNX CS

Duplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-ST, LS0H, 5mDuplexní patch kabel SM 9/125, OS2, SC-ST, LS0H, 5m
Duplexní optický single-mode patch kabel.</br> Broušení: PC-PC.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
7 Kč
Patch kabel Cat5E, UTP - 0,1m, šedýPatch kabel Cat5E, UTP - 0,1m, šedý
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10/100/1000 Mbit/s.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
36 Kč
Patch kabel Cat5E, UTP - 0,25m, zelenýPatch kabel Cat5E, UTP - 0,25m, zelený
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10/100/1000 Mbit/s.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
36 Kč
Optická spojka singlemode simplex SC-SC, APCOptická spojka singlemode simplex SC-SC, APC
<p>Konektor: SC/SC</br> Broušení: APC</br> Typ vlákna: Singlemode</br></p>.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
36 Kč
Patch kabel Cat5E, UTP - 0,25m, šedýPatch kabel Cat5E, UTP - 0,25m, šedý
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10/100/1000 Mbit/s.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
36 Kč
Patch kabel Cat5E, UTP - 0,25m, žlutýPatch kabel Cat5E, UTP - 0,25m, žlutý
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10/100/1000 Mbit/s.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
36 Kč
Patch kabel Cat5E, UTP - 0,25m, červenýPatch kabel Cat5E, UTP - 0,25m, červený
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10/100/1000 Mbit/s.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
36 Kč
Patch kabel Cat5E, UTP - 0,5m, černýPatch kabel Cat5E, UTP - 0,5m, černý
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10/100/1000 Mbit/s.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
45 Kč
Patch kabel Cat5E, UTP - 0,5m, červenýPatch kabel Cat5E, UTP - 0,5m, červený
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10/100/1000 Mbit/s.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
45 Kč
Patch kabel Cat5E, UTP - 0,5m, modrýPatch kabel Cat5E, UTP - 0,5m, modrý
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10/100/1000 Mbit/s.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
45 Kč
Patch kabel Cat5E, UTP - 0,3m, šedýPatch kabel Cat5E, UTP - 0,3m, šedý
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10/100/1000 Mbit/s.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
45 Kč
Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM3Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM3
Konektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Multimode OM3</br></p>.
Zboží není v této chvíli skladem. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.Není skladem
45 Kč
Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě
Zpracování dat
Schovat