Slevy na vybrané notebooky a počítače najdete zde

LYNX CS

Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM4Optická spojka multimode simplex SC-SC, PC, OM4
Konektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Multimode OM4</br></p>.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
4 Kč
Pigtail MM 62,5/125, OM1, konektor ST, LS0H, 1mPigtail MM 62,5/125, OM1, konektor ST, LS0H, 1m
Optický multi-mode pigtail</br> OM1 podporuje rychlost 100 Mb/s.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
15 Kč
Pigtail MM 50/125, OM4, konektor SC, LS0H, 1mPigtail MM 50/125, OM4, konektor SC, LS0H, 1m
Optický multi-mode pigtail</br> OM4 podporuje rychlost 40 Gb/s.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
19 Kč
Patch kabel Cat5E, UTP - 0,25m, žlutýPatch kabel Cat5E, UTP - 0,25m, žlutý
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10/100/1000 Mbit/s.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
29 Kč
Patch kabel Cat5E, UTP - 0,25m, červenýPatch kabel Cat5E, UTP - 0,25m, červený
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10/100/1000 Mbit/s.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
29 Kč
Patch kabel Cat5E, UTP - 0,25m, šedýPatch kabel Cat5E, UTP - 0,25m, šedý
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10/100/1000 Mbit/s.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
29 Kč
Akce
Patch kabel Cat5E, UTP - 0,25m, zelenýPatch kabel Cat5E, UTP - 0,25m, zelený
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10/100/1000 Mbit/s.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
29 Kč
Patch kabel Cat5E, UTP - 0,1m, šedýPatch kabel Cat5E, UTP - 0,1m, šedý
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10/100/1000 Mbit/s.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
31 Kč
Optická spojka multimode simplex SC-SC, PCOptická spojka multimode simplex SC-SC, PC
Konektor: SC/SC</br> Broušení: PC</br> Typ vlákna: Multimode</br></p>.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
31 Kč
Patch kabel Cat5E, UTP - 0,5m, modrýPatch kabel Cat5E, UTP - 0,5m, modrý
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10/100/1000 Mbit/s.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
32 Kč
Patch kabel Cat5E, UTP - 0,5m, šedýPatch kabel Cat5E, UTP - 0,5m, šedý
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10/100/1000 Mbit/s.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
33 Kč
Patch kabel Cat5E, UTP - 0,5m, červenýPatch kabel Cat5E, UTP - 0,5m, červený
Kabel podporuje připojení o rychlosti 10/100/1000 Mbit/s.
Zboží je připraveno v centrálním skladu ihned k odeslání.Ihned k odeslání 
33 Kč
Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě
Zpracování dat
Schovat