- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a Notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a Video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Cyklistika
- Auto-Moto
- Chytrá elektronika
- Domácí a osobní spotřebiče
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
Long 12V 10Ah olověný akumulátor DeepCycle AGM F2
Kód: 474139Prodejní číslo: PBLO-12V010-F2AD|
Výrobce: NoName
Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Detailní popis produktu
Long 12V 10Ah olověný akumulátor DeepCycle AGM F2

Jsme tu pro Vás, aby Vám nedošla energie
Jsme distributor značky LONG a nabízíme olověné baterie v kapacitách od 0,7 Ah až po 200 Ah. Z olověných baterií vyrábíme AVACOM RBC bateriové packy pro záložní zdroje a sestavujeme také AVACOM RBC kity pro jejich renovaci.

Informace o baterii
Olověné baterie jsou určeny pro elektronické zabezpečovací a požární systémy, záložní zdroje, elektrické vozíky, solární systémy, svítilny, pohony lodí, atd.
Jedná se o hermeticky uzavřené, bezúdržbové a ventilem řízené olověné baterie. Elektrolyt není v tekutém stavu, proto mohou být používány v libovolné pracovní poloze. Jsou označovány jako SLA (Sealed Lead Acid) nebo VRLA (Valve Regulated Lead Acid) baterie.
Technická specifikace
- Konektory: F2 (6,3 mm)
- Napětí: 12 V
- Kapacita: 10 Ah
- Rozměry (d x š x v): 151 x 65 x 112 mm
- Hmotnost: 3,3 kg
- Elektrolyt: AGM
- Typ akumulátoru: DeepCycle
Parametry produktu
| Příslušenství | Náhradní baterie |
Parametry produktu
| Příslušenství | Náhradní baterie |
Diskuze k produktu Long 12V 10Ah olověný akumulátor DeepCycle AGM F2
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu Long 12V 10Ah olověný akumulátor DeepCycle AGM F2
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Zdarma
HP Maintenance Kit pro LaserJet Printer M806, M830 - 220V (200,000 pages)Tisková technologie:Laserová; Typ produktu spotřebního materiálu:Ostatní spotřební materiál (válec, fuser apod.).
14 460 Kč
Baterie - FUKAWA FW 12-12 U (12V/12Ah - Faston 250), životnost 5letPříslušenství:Náhradní baterie.
788 Kč
Xerox alternativní toner HP Q5949X s čipem pro LJ1320, (6.000str, black)Tisková technologie:Laserová; Typ produktu spotřebního materiálu:Černá cartridge/toner/páska.
852 Kč
HP 126A Magenta LJ Toner Cart, CE313A (1,000 pages)Tisková technologie:Laserová; Typ produktu spotřebního materiálu:Barevná cartridge/toner/páska.
1 819 Kč
OEM samolepicí etikety 45mm x 20mm, bílý papír, cena za 2000 ksspotřební materiál pro tiskárny štítků.
173 Kč
Optická spojka multimode duplex LC-LC, PC, OM4Konektor: LC/LC Broušení: PC Typ vlákna: Multimode OM4.
101 Kč

















