- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
Ledlenser Kidcamp6 Dino kapesní lucerna pro děti
Kód: 824975Prodejní číslo: 502753Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
Ledlenser Kidcamp6 Dino kapesní lucerna pro děti
LEDLENSER KIDCAMP6 DINO
LEDLENSER KIDCAMP 6 je malá kapesní lucerna přizpůsobená speciálně pro citlivé dětské oči a dětské zacházení. Světlo je vhodné do stanů, karavanů, ale i do dětských pokojíků – zkrátka všude, kde je potřeba osvítit prostor příjemným neoslňujícím světlem. Svítilna je vybavena vestavěným hákem pro snadné uchycení. Možnost volby ze čtyř barev světla a funkce blikání navíc rozzáří každou dětskou oslavu.
- bílé, ale také červené, zelené a modré světlo s funkcí blikání
- bezpečně uzamykatelný bateriový box
- optika omezující oslnění
- integrovaný hák pro snadné zavěšení lucerny
- automatické vypnutí po dvaceti minutách svícení
Specifikace
| Parametry | |
|---|---|
| Světelný tok | 60/10 lm |
| Doba svícení | 8/40 hod |
| Výška | 29 mm |
| Hmotnost | 95 g (vč. baterií) |
| Baterie | 3x AAA |
| LED | 1x Power LED |
| Dobíjení | Ne |
| Certifikát odolnosti | IP44 |
| CRI (Color rendering index) | 70 |
| Teplota světla | 6000 - 6500 K |
| Test pádu z výšky | 1,5 m |
| Barvy světla | Bílá, červená, zelená, modrá |
Co je v krabici
Svítilna LEDLENSER KIDCAMP 6
Sada tří tužkových baterií AAA
Parametry produktu
| Produkty | Ruční svítilny |
Parametry produktu
| Produkty | Ruční svítilny |
Diskuze k produktu Ledlenser Kidcamp6 Dino kapesní lucerna pro děti
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu Ledlenser Kidcamp6 Dino kapesní lucerna pro děti
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Ledlenser Kidcamp6 Dino kapesní lucerna pro dětiLEDLENSER KIDCAMP 6 je malá kapesní lucerna přizpůsobená speciálně pro citlivé dětské oči a dětské zacházení. Světlo je vhodné do stanů, karavanů, ale i do dětských pokojíků – zkrátka všude, kde je potřeba osvítit prostor příjemným neoslňujícím světlem. Svítilna je vybavena vestavěným hákem pro snadné uchycení. Možnost volby ze čtyř barev světla a funkce blikání navíc rozzáří každou dětskou oslavu..
429 Kč
















