- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
KIOXIA SD Karta Exceria 32GB N203, UHS-I, U3, V30, Class 10
Kód: 490383Prodejní číslo: LNEX2L032GG4Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
KIOXIA SD Karta Exceria 32GB N203, UHS-I, U3, V30, Class 10
Kioxia EXCERIA G2 SD Karta
Nová a vylepšená, nová generace paměťových karet SD KIOXIA EXCERIA G2 nyní nabízí kapacitu až 1 TB a poskytuje spoustu úložného prostoru pro obrázky a videa. S vylepšenou rychlostí zápisu až 50 MB/s splňuje řada EXCERIA G2 rychlostní třídu UHS 3 (U3) a rychlostní třídu videa 30 (V30) pro záznam videa 4K.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Kapacita | 32 GB |
| Formát | SDHC karta |
| Rychlost přenosu | Až 100/50 MB/s |
| Rychlostní kategorie | Class 10; UHS-I; V30; U3 |
Parametry produktu
| Typ karty | SDHC |
| Kapacita uložiště | 32 GB |
| Rychlostní kategorie | Class 10 |
| Typické použití | Nahrávání 4K videí |
| UHS | U3 |
| UHS | UHS-I |
| Video Class | V30 |
| Rychlost čtení min. (MB/s) | 100 |
| Rychlost zápisu min. (MB/s) | 45 |
Parametry produktu
| Typ karty | SDHC |
| Kapacita uložiště | 32 GB |
| Rychlostní kategorie | Class 10 |
| Typické použití | Nahrávání 4K videí |
| UHS | U3 |
| UHS | UHS-I |
| Video Class | V30 |
| Rychlost čtení min. (MB/s) | 100 |
| Rychlost zápisu min. (MB/s) | 45 |
Diskuze k produktu KIOXIA SD Karta Exceria 32GB N203, UHS-I, U3, V30, Class 10
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu KIOXIA SD Karta Exceria 32GB N203, UHS-I, U3, V30, Class 10
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
KIOXIA SD Karta Exceria 32GB N203, UHS-I, U3, V30, Class 10Typ karty:SDHC; Kapacita uložiště:32 GB; Rychlost čtení min. (MB/s):100; Rychlost zápisu min. (MB/s):45; Rychlostní kategorie:Class 10; UHS:U3, UHS-I; Video Class:V30; Typické použití:Nahrávání 4K videí.
570 Kč
Doprodej
TRANSCEND SDHC karta 16GB 500S, UHS-I U1 (R:95/W:60 MB/s)Typ karty:SDHC; Kapacita uložiště:16 GB; Rychlost čtení min. (MB/s):95; Rychlost zápisu min. (MB/s):20; Rychlostní kategorie:Class 10; UHS:UHS-I; Typické použití:Nahrávání 4K videí.
555 Kč
AVACOM Baterie pro Asus ROG Zephyrus S GX701 Li-Pol 15,4V 4940mAh 76WhPříslušenství:Náhradní baterie.
1 408 Kč
Doprava zdarma
Kingston MicroSDXC karta 1TB Canvas Go! Plus, R:200/W:160MB/s, Class 10, UHS-I, U3, V30, A2 + AdaptérTyp karty:Micro SDXC; Kapacita uložiště:1 TB; Rychlost čtení min. (MB/s):190; Rychlost zápisu min. (MB/s):150; Rychlostní kategorie:Class 10; UHS:U3, UHS-I; Video Class:V30; Application Performance:A2; Adaptér; Typické použití:Hraní náročných her, Nahrávání 4K videí.
6 360 Kč
AVACOM Baterie pro Asus TUF FX506, FX706 Li-Pol 15,4V 5845mAh 90WhPříslušenství:Náhradní baterie.
1 528 Kč














