- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
Kingston SDXC karta 128GB Canvas React Plus, UHS-II, U3, V60, R:280/W:100MB/s
Kód: 443726Prodejní číslo: SDR2V6/128GBPopis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
Kingston SDXC karta 128GB Canvas React Plus, UHS-II, U3, V60, R:280/W:100MB/s
Kingston SDXC Karta Canvas React Plus
SD karta Kingston Canvas React Plus V60 poskytuje působivý výkon pro kamery UHS-II pro zachycení 4K videa. Disponuje rychlostními třídami U3 a V60 s přenosovými rychlostmi až 280 MB/s a kapacitou až 1 TB.
Vysoce výkonný standard UHS-II Speed Class 3 (U3) a Video Speed Class 60 (V60) pro spolehlivou fotografii a záznam videa ve vysokém rozlišení.

Specifikace
| Technické specifikace | |
|---|---|
| Typ pevného disku | SD Karta |
| Celková kapacita | 128 GB |
| Standard | Class 10, UHS-II, U3, V60 |
| Přenosová rychlost | až 280 / 100 MB/s |
Parametry produktu
| Typ karty | SDXC |
| Kapacita uložiště | 128 GB |
| Rychlostní kategorie | Class 10 |
| Typické použití | Nahrávání 4K videí |
| UHS | UHS-II |
| Video Class | V60 |
| Rychlost čtení min. (MB/s) | 280 |
| Rychlost zápisu min. (MB/s) | 100 |
Parametry produktu
| Typ karty | SDXC |
| Kapacita uložiště | 128 GB |
| Rychlostní kategorie | Class 10 |
| Typické použití | Nahrávání 4K videí |
| UHS | UHS-II |
| Video Class | V60 |
| Rychlost čtení min. (MB/s) | 280 |
| Rychlost zápisu min. (MB/s) | 100 |
Diskuze k produktu Kingston SDXC karta 128GB Canvas React Plus, UHS-II, U3, V60, R:280/W:100MB/s
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu Kingston SDXC karta 128GB Canvas React Plus, UHS-II, U3, V60, R:280/W:100MB/s
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Kingston SDXC karta 128GB Canvas React Plus, UHS-II, U3, V60, R:280/W:100MB/sTyp karty:SDXC; Kapacita uložiště:128 GB; Rychlost čtení min. (MB/s):280; Rychlost zápisu min. (MB/s):100; Rychlostní kategorie:Class 10; UHS:UHS-II; Video Class:V60; Typické použití:Nahrávání 4K videí.
1 568 Kč
GOODRAM microSDXC karta 256GB M1AA (R:100/W:10 MB/s), UHS-I Class 10, U1 + AdapterTyp karty:Micro SDXC; Kapacita uložiště:256 GB.
1 738 Kč















