- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
Kingston MicroSDXC karta 128GB microSDXC Industrial C10 A1 pSLC Card + SD Adapter
Kód: 443783Prodejní číslo: SDCIT2/128GBPopis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
Kingston MicroSDXC karta 128GB microSDXC Industrial C10 A1 pSLC Card + SD Adapter
Kingston MicroSDXC karta 128GB
- Odolná při mimořádných teplotách
- Dlouhá životnost
- Rychlostní třída UHS-I U3, V30, A1
- Vestavěné funkce Industrial standardu
Průmyslová microSD karta společnosti Kingston je navržena a testována tak, aby odolala těm nejnáročnějším vlivům prostředí. Díky provozní teplotě od -40 °C do 85 °C dokáže normálně fungovat v extrémních pouštních vedrech i v mrazivých podmínkách. Karta využívá špičkový režim pSLC, který zajišťuje vysoké přenosové rychlosti až 100 MB/s při čtení a 80 MB/s při zápisu. Je dimenzována až na 3840 TBW s 30 000 P/E cykly a obsahuje sadu vestavěných funkcí specifických pro vysokou odolnost, výkon a průmyslové potřeby. Kingston Industrial microSD se dodává s adaptérem UHS-I SD a je k dispozici v kapacitách od 8 GB do 128 GB.

Specifikace
| Technické Specifikace | |
|---|---|
| Kapacita | 128 GB |
| Formát | microSDXC karta |
| Rychlost čtení / zápisu | Až 100 / 80 MB/s |
| Rychlostní kategorie | Class 10; UHS-I; V30; A1 |
Parametry produktu
| Typ karty | SDXC |
| Kapacita uložiště | 128 GB |
| Rychlostní kategorie | Class 10 |
| Typické použití | Ukládání velkých souborů |
| Adaptér | Ano |
| Application Performance | A1 |
| UHS | UHS-I |
| Video Class | V30 |
| Rychlost čtení min. (MB/s) | 100 |
| Rychlost zápisu min. (MB/s) | 70 |
Parametry produktu
| Typ karty | SDXC |
| Kapacita uložiště | 128 GB |
| Rychlostní kategorie | Class 10 |
| Typické použití | Ukládání velkých souborů |
| Adaptér | Ano |
| Application Performance | A1 |
| UHS | UHS-I |
| Video Class | V30 |
| Rychlost čtení min. (MB/s) | 100 |
| Rychlost zápisu min. (MB/s) | 70 |
Diskuze k produktu Kingston MicroSDXC karta 128GB microSDXC Industrial C10 A1 pSLC Card + SD Adapter
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu Kingston MicroSDXC karta 128GB microSDXC Industrial C10 A1 pSLC Card + SD Adapter
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Doprava zdarma
Kingston MicroSDXC karta 128GB microSDXC Industrial C10 A1 pSLC Card + SD AdapterTyp karty:SDXC; Kapacita uložiště:128 GB; Rychlost čtení min. (MB/s):100; Rychlost zápisu min. (MB/s):70; Rychlostní kategorie:Class 10; UHS:UHS-I; Video Class:V30; Application Performance:A1; Adaptér; Typické použití:Ukládání velkých souborů.
4 858 Kč















