Kingston Flash Disk IronKey 16GB Keypad 200 encrypted USB flash drive

Kód: 443698Prodejní číslo: IKKP200/16GB
|
Výrobce: Kingston
2 339 Kč
1 ks zboží je připraven v centrálním skladu ihned k odeslání. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.K odeslání na dotaz 
(1 ks)
2 339 Kč
1 933 Kč bez DPH
Záruka: 60 měsíců (IČ 60 měsíců)
1 ks zboží je připraven v centrálním skladu ihned k odeslání. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.K odeslání na dotaz 
(1 ks)
Můžeme doručit do: 26.07.2024
Kapacita uložiště:16 GB; Verze USB:3.2.
Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Detailní popis produktu

Kingston Flash Disk IronKey 16GB Keypad 200 encrypted USB flash drive

Kingston IronKey Keypad 200 hardwarově šifrovaný USB flash disk

FIPS 140-3 Level 3 (čeká na schválení) s 256bitovým hardwarovým šifrováním XTS-AES

Kingston IronKey™ Keypad 200 je na operačním systému nezávislý, hardwarově šifrovaný USB disk s alfanumerickou klávesnicí pro snadný přístup pomocí PIN kódu.

KP200 využívá 256bitové hardwarové šifrování XTS-AES. Má také certifikaci FIPS 140-3 Level 3 (čeká na schválení) pro zabezpečení na armádní úrovni s vylepšeními, která dále zvyšují laťku ochrany dat. Jeho obvody jsou pokryty vrstvou speciálního epoxidu, která prakticky znemožňuje odstranění součástek bez jejich poškození. Tento houževnatý epoxid chrání polovodičové součástky před fzyickým útokem. Disk je navržen tak, aby neoprávněná manipulace byla ihned zřejmá a vlastníci tak byli upozorněni. Zahrnuje také ochranu proti útoku na heslo hrubou silou a ochranu BadUSB s digitálně podepsaným firmwarem. Alfanumerická klávesnice je potažena vrstvou polymeru, která klávesy chrání a zároveň neumožňuje analýzu otisků prstů na tlačítkách, čímž skrývá jejich použití.

KP200 využívá vestavěnou dobíjecí baterii, kterou lze použít k odemknutí disku bez použití jakéhokoli softwaru a poté k jeho připojení k libovolnému zařízení, které podporuje velkokapacitní paměťové zařízení USB typu A. To uživatelům poskytuje největší přizpůsobivost na různých typech platforem a operačních systémů.

Pomocí možností několika PIN kódů (správce/uživatel) lze klávesnici použít k nastavení snadno zapamatovatelného, ale těžko uhodnutelného alfanumerického PIN kódu pro správce a uživatele. Správce může obnovit PIN kód uživatele a poskytnout přístup k disku v případě, kdy dojde ke ztrátě PIN kódu uživatele nebo pokud se disk po dosažení maximálního počtu 10 pokusů o přihlášení uživatele uzamkne. Když jsou povolené PIN kódy správce i uživatele vyčerpány, disk KP200 uzamkne PIN kód uživatele po 10 neúspěšných pokusech o přihlášení. Pokud je PIN kód správce také zadán nesprávně 10krát za sebou, ochrana proti útoku hrubou silou vymaže disk, navždy zničí data a zresetuje disk.

Disk také poskytuje dvě úrovně režimů jen pro čtení (nebo ochrany proti zápisu) – jedná se o globální režim, který může nastavit správce, a režim pro jednu relaci, který může nastavit uživatel. Režimy jen pro čtení mohou chránit disk před malwarem v nedůvěryhodných systémech. Kromě toho může správce načíst obsah a nastavit globální režim jen pro čtení, aby měl uživatel přístup k datům, ale nemohl provádět žádné změny.

  • Certifikace FIPS 140-3 Level 3 (čeká na schválení)
  • Nezávislý na operačním systému/zařízení
  • Možnost několika PIN kódů (správce a uživatel)
  • Možnost globálního režimu jen pro čtení nebo režimu relace jen pro čtení

Certifikace FIPS 140-3 Level 3 (čeká na schválení)

Disk KP200 nyní vyhovuje požadavkům nové bezpečnostní specifikace armádní úrovně FIPS 140-3 Level 3 zveřejněné institutem NIST. Jedná se o vylepšenou verzi specifikací FIPS 140-2, která dále zvyšuje možnosti zabezpečení disku a odolnost proti neoprávněné manipulaci. Zahrnuje 256bitové šifrování XTS-AES spolu s ochranou proti útokům hrubou silou a BadUSB s digitálně podepsaným firmwarem. Jeho obvody jsou pokryty vrstvou speciálního epoxidu, která prakticky znemožňuje odstranění součástek bez jejich poškození. Tento houževnatý epoxid chrání polovodičové součástky před útokem.

Nezávislý na operačním systému a zařízení

Disk KP200 využívá vestavěnou dobíjecí baterii a proto lze klávesnici použít k odemknutí disku bez použití jakéhokoli softwaru a poté lze disk připojit k libovolnému systému, který podporuje velkokapacitní paměťové zařízení USB typu A. To uživatelům poskytuje největší přizpůsobivost na různých typech platforem a operačních systémů.

Možnost několika PIN kódů

Uživatelé mají možnost nastavit režim Uživatel nebo Správce/uživatel. Správce lze použít k obnovení PIN kódu uživatele a poskytnutí přístupu k disku v případě kdy dojde ke ztrátě PIN kódu uživatele nebo pokud se disk po dosažení maximálního počtu 10 pokusů o přihlášení uživatele uzamkne.

Globální režim jen pro čtení a režim relace jen pro čtení (ochrana proti zápisu)

Správce i uživatel mohou nastavit režim jen pro čtení pro určitou relaci, který chrání disk před malwarem v nedůvěryhodných systémech. Správce může také nastavit globální režim jen pro čtení, který nastaví disk do režimu jen pro čtení až do resetování.

Rychlost:

USB 3.2 Gen 1
8GB – 128GB: 145MB/s čtení, 115MB/s zápis
USB 2.0
8GB: 30MB/s read, 12MB/s write
16GB – 128GB: 30MB/s čtení, 20MB/s zápis

.
Parametry produktu
Kapacita uložiště16 GB
Verze USB3.2
Parametry produktu
Kapacita uložiště16 GB
Verze USB3.2

Diskuze k produktu Kingston Flash Disk IronKey 16GB Keypad 200 encrypted USB flash drive

Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.

Hodnocení produktu Kingston Flash Disk IronKey 16GB Keypad 200 encrypted USB flash drive

0
0 hodnocení
add
Přidat hodnocení k produktu
Naposledy navštívené
Kingston Flash Disk IronKey 16GB Keypad 200 encrypted USB flash driveKingston Flash Disk IronKey 16GB Keypad 200 encrypted USB flash drive
Kapacita uložiště:16 GB; Verze USB:3.2.
1 ks zboží je připraven v centrálním skladu ihned k odeslání. Na aktuální stav dostupnosti se informujte.K odeslání na dotaz 
2 339 Kč
Hlídání produktu
Zadejte podmínky a email, na který chcete poslat zprávu při splnění těchto podmínek
Autorizovaný partner
Člen partnerské sítě
Nastavení cookies