- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
Insta360 paměťová karta MicroSDXC 256 GB
Kód: 1581600Prodejní číslo: INST110-56Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
Insta360 paměťová karta MicroSDXC 256 GB
Specifikace
| Parametry | |
|---|---|
| Rychlost čtení | 90 MB/s Testováno v laboratorním prostředí za kontrolovaných podmínek. Skutečná rychlost se může lišit v závislosti na použitém zařízení a prostředí. U zařízení, která nepodporují rozhraní UHS-1, se může přenosová rychlost lišit kvůli omezením rozhraní. X4 | Insta360 Ace Pro | Insta360 Ace | X3 | ONE RS (Twin/4K) | ONE RS 1-Inch 360 Edition Sphere | ONE X2 | ONE R | ONE X |
| Rychlost zápisu | 90 MB/s Testováno v laboratorním prostředí za kontrolovaných podmínek. Skutečná rychlost se může lišit v závislosti na použitém zařízení a prostředí. U zařízení, která nepodporují UHS-1, se může přenosová rychlost lišit kvůli omezením rozhraní. |
| Rychlostní třída | A2, V30 |
| Hmotnost | 0,5 g |
| Rozměry | 15 × 11 × 1 mm |
| Provozní teplota | -25°C až 85°C |
| Cykly vymazání | 3 000 cyklů |
Parametry produktu
| Typ karty | Micro SDXC |
| Kapacita uložiště | 256 GB |
| Application Performance | A2 |
| Video Class | V30 |
Parametry produktu
| Typ karty | Micro SDXC |
| Kapacita uložiště | 256 GB |
| Application Performance | A2 |
| Video Class | V30 |
Diskuze k produktu Insta360 paměťová karta MicroSDXC 256 GB
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu Insta360 paměťová karta MicroSDXC 256 GB
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Insta360 paměťová karta MicroSDXC 256 GBTřída rychlosti: A2, V30, Cykly mazání: Rychlost zápisu: 90 MB/s, X4 | Insta360 Ace Pro | Insta360 Ace | X3 | ONE RS (Twin/4K) | ONE RS 1-Inch 360 Edition Sphere | ONE X2 | ONE R | ONE X.
900 Kč
Ajax Polokošile černá - Safe home | LPolokošile s límečkem Ajax - přední a zadní logo "Safe home" (materiál: 100% bavlna, 180 g/m2; barva: černá; velikosti: S - XXXL)..
545 Kč
TRANSCEND CompactFlash Card CF180I, 2GB, SLC mode WD-15, Wide Temp.Typ karty:Compact Flash I; Kapacita uložiště:2 GB.
1 928 Kč














