- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
IN WIN skříň 303C, White, Mid Tower, bez zdroje, RGB + Front USB 3.1 type C
Kód: 497344Prodejní číslo: 303C WHITEPopis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
IN WIN skříň 303C, White, Mid Tower, bez zdroje, RGB + Front USB 3.1 type C
| Model | 303C |
|---|---|
| Color | Black, White |
| Case Type | Mid Tower |
| Case Material | Tempered Glass, SECC |
| M/B Compatibility | 12" x 10.7" ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| Expansion Slots | PCI-E X 7 |
| Maximum Compatibility | VGA Card Length:350mm CPU Heatsink Height :160mm |
| Front Ports | USB 3.1 Gen 2 Type-C 2 x USB 3.0 HD Audio |
| Internal Drive Bays | 2 x 3.5" 2 x 2.5“ 2 Pre-installed (Max. up to 3 bays) |
| Thermal Solution Compatibility | 1 x 120mm Rear Fan / 120mm Radiator 3 x 120mm Top Fan / 360mm Radiator 3 x 120mm Bottom Fan |
| Power Supply Compatibility | PSII: ATX12V - Length up to 200mm |
| Product Dimension (H x W x D) | 500mm x 215mm x 480mm 19.6" x 8.4" x 18.8" |
| Product Dimension (H x W x D) with screw & handle height | 500mm x 248mm x 480mm 19.6" x 9.7" x 18.8" |
| Package Dimension (H x W x D) | 335mm x 610mm x 572mm 13.1" x 24" x 22.5" |
| Net Weight | 10.96kg / 24lb |
| Gross Weight | 12.81kg / 28.2lb |
.
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Bílé |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 2 |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Bílé |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 2 |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Diskuze k produktu IN WIN skříň 303C, White, Mid Tower, bez zdroje, RGB + Front USB 3.1 type C
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu IN WIN skříň 303C, White, Mid Tower, bez zdroje, RGB + Front USB 3.1 type C
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Doprava zdarma
IN WIN skříň 303C, White, Mid Tower, bez zdroje, RGB + Front USB 3.1 type CProvedení skříně:Midi Tower; Výkon zdroje (ve W):0; Vybavení PC skříně:Bez integrovaného zdroje, Přední Audio panel, Přední USB panel, Průhledná bočnice; Barva skříně:Bílé; Počet pozic 2.5" (SSD):2; Počet pozic 3.5" (HDD):2.
3 438 Kč















