- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
HyperX Delta Backpack
Kód: 1459072Prodejní číslo: 8C524AAPopis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
HyperX Delta Backpack
Batoh HyperX Delta
Parametry
| Hardwarová kompatibilita | Pojme většinu 16” notebooků. |
|---|---|
| Rozměry (šířka × hloubka × výška) | 438 × 298 × 124 mm |
| Hmotnost | 498 g |
| Záruka | Dvouletá omezená záruka[1–5] |
| Obsah balení | Batoh; Odnímatelná gumová nášivka |
| Země původu | Čína |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
.Parametry produktu
| Úhlopříčka obrazovky | 15.6" |
| Barva | Černá |
| Úhlopříčka displeje | 15,6" |
| Typ | Batoh |
Parametry produktu
| Úhlopříčka obrazovky | 15.6" |
| Barva | Černá |
| Úhlopříčka displeje | 15,6" |
| Typ | Batoh |
Diskuze k produktu HyperX Delta Backpack
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu HyperX Delta Backpack
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
HyperX Delta BackpackPokud patříš mezi hráče, kteří nikdy nejsou úplně AFK, HyperX Delta je pro tebe ideální batoh ke každodennímu nošení nezbytností i herní výbavy. HyperX Delta dokonale kombinuje užitnou funkci se stylovým tvarem. Vyznačuje se klasickými barvami HyperX a má jedinečné jezdce zipů, stylovou podšívku a odnímatelnou nášivku HyperX, takže svou náklonnost ke značce HyperX a hrám můžeš vkusně prezentovat i na cestách. Praktické vnější kapsy nabízí dostatek prostoru pro lahve s vodou a další drobnosti. Tento odolný batoh je částečně vyroben z recyklovaného polyesteru 600D, který se jen tak neroztrhne ani neprodře, a dokáže ochránit citlivá zařízení před nástrahami vnějšího počasí. Delta je lehký a kompaktní batoh navržený tak, aby usnadnil každodenní dojíždění do práce či do školy a cestování. Pojme veškerou důležitou výbavu a nepotřebuješ k němu žádné další popruhy nebo stahovací pásky..
1 038 Kč















