- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
HP Wired 320K keyboard (česko-slovensky) klávesnice
Kód: 1519359Prodejní číslo: 9SR37UT#BCMPopis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
HP Wired 320K keyboard (česko-slovensky) klávesnice
Kabelová klávesnice HP Desktop 320K
Parametry
| Rozsah provozních teplot | 10 °C až 50 °C |
|---|---|
| Minimální požadavky na systém | Windows 11; Windows 10 (32/64bitový); (UWP) RS4 a vyšší |
| Hardwarová kompatibilita | Kompatibilní s počítači vybavenými portem USB. |
| Rozměry (šířka × hloubka × výška) | 42,62 x 11,09 x 1,67 cm |
| Hmotnost | 413 g |
| Záruka | Omezená jednoletá záruka. |
| Obsah balení | Klávesnice; Leták rychlé instalace; Záruční list; Produktové oznámení |
| Země původu | Vyrobeno v Číně |
| Poznámka pod čarou [01] | [1] Externí příslušenství včetně zdrojů napájení, napájecích kabelů a periferií nemají nízký obsah halogenů. Servisní díly získané po zakoupení nemusejí mít nízký obsah halogenů. |
| Poznámka pod čarou [02] | [2] Vybrané domácí čisticí ubrousky lze bezpečně používat k čištění myši HP Elite Presenter, klávesnice HP Premium (bezdrátové a USB) a kabelové klávesnice a myši HP Desktop 320 (až 1 000 utření): Postupujte podle pokynů výrobce pro dezinfekci a příručky HP pro čištění s testovanými roztoky HP, které jsou uvedené v brožuře „Jak čistit zařízení HP“. |
| Právní omezení | Skutečný vzhled produktu nemusí být stejný jako na obrázku. © Copyright 2019 HP Development Company, L.P. Informace obsažené v tomto dokumentu se mohou změnit bez předchozího upozornění. Jediná záruka k produktům a službám společnosti HP je určena záručními podmínkami přiloženými k těmto produktům a službám. Ze žádných uvedených informací nelze vyvodit existenci dalších záruk. Společnost HP není odpovědná za technické nebo redakční chyby ani za opomenutí vyskytující se v tomto dokumentu. Windows je registrovaná ochranná známka nebo ochranná známka společnosti Microsoft Corporation v USA a dalších zemích. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem jejich příslušných vlastníků. |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
.Parametry produktu
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Typ klávesnice | Membránová |
| Rozhraní klávesnice | Drátová USB |
Parametry produktu
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Typ klávesnice | Membránová |
| Rozhraní klávesnice | Drátová USB |
Diskuze k produktu HP Wired 320K keyboard (česko-slovensky) klávesnice
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu HP Wired 320K keyboard (česko-slovensky) klávesnice
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
HP Wired 320K keyboard (česko-slovensky) klávesniceTyp klávesnice:Membránová; Rozhraní klávesnice:Drátová USB; Lokalizace klávesnice:CZ/SK.
598 Kč
Doprava zdarma
ASUS Klávesnice ROG FALCHION ACE HFX, Mechanická, Magnetický switch, USB, US, černáTyp klávesnice:Mechanická; Rozhraní klávesnice:Drátová USB; Lokalizace klávesnice:EN; Výbava klávesnice:Podsvícené klávesy, Makro klávesy.
5 179 Kč

























