- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
HP Renew Business 14.1 Laptop Sleeve Case
Kód: 1513133Prodejní číslo: 3E2U7AAPopis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
HP Renew Business 14.1 Laptop Sleeve Case
Obal na notebook HP Renew Business 14,1”
Parametry
| Název produktu | Obal na notebook HP Renew Business 14,1” |
|---|---|
| Produktové číslo | 3E2U7AA |
| Hardwarová kompatibilita | Pojme většinu notebooků s úhlopříčkou 14,1”. |
| Přehled | Konečně můžete mít dobrý pocit z obalu a spolehnout se na ochranu notebooku. Obal na 14,1” notebook Renew Business poskytuje počítači náležitou ochranu, umožňuje uspořádat příslušenství a obsahuje odolné materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí, snadno se čistí a zajišťují maximální pohodlí. |
| Barva | Černá |
| Rozměry (šířka × hloubka × výška) | 250 x 22 x 360 mm |
| Hmotnost | 0,32 kg(0,7 lb |
| Hmotnost balení | 0,37 kg |
| Záruka | Omezená jednoletá záruka. |
| Obsah balení | Obal na 14,1” notebook HP Renew Business; Dokumentace |
| Země původu | Vyrobeno v Číně |
| Poznámka pod čarou [01] | [1] Sledovací zařízení není součástí dodávky. |
| Poznámka pod čarou [02] | [2] Dezinfekční sprej Lysol Type C (registrace EPA č. 777-54-AA) lze použít až 50krát k čištění (produktu HP). Další informace jsou k dispozici v pokynech spreje Lysol. |
| Právní omezení | Skutečný vzhled produktu nemusí být stejný jako na obrázku. |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
.Parametry produktu
| Barva | Černá |
| Typ | Pouzdro |
Parametry produktu
| Barva | Černá |
| Typ | Pouzdro |
Diskuze k produktu HP Renew Business 14.1 Laptop Sleeve Case
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu HP Renew Business 14.1 Laptop Sleeve Case
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
HP Renew Business 14.1 Laptop Sleeve CaseKonečně můžete mít dobrý pocit z obalu a spolehnout se na ochranu notebooku. Obal na 14,1” notebook Renew Business poskytuje počítači náležitou ochranu, umožňuje uspořádat příslušenství a obsahuje odolné materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí, snadno se čistí a zajišťují maximální pohodlí..
598 Kč
















