- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
HP NTB Zbook Fury 16 G1i Ultra 9 285HX, RTX PRO 2000 8GB Bl, 2x32GB, 1TGB,2.5K 400n,WiFi7,BT,5G,FpS,SCR,Win11Pro,3y pur
Kód: 1522693Prodejní číslo: 98L78ET#BCMPopis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
HP NTB Zbook Fury 16 G1i Ultra 9 285HX, RTX PRO 2000 8GB Bl, 2x32GB, 1TGB,2.5K 400n,WiFi7,BT,5G,FpS,SCR,Win11Pro,3y pur
Typ zařízení:Workstation; Použití:Kancelářský; NPU TOPS:0; Operační systém:Windows 11 Pro; Řada procesorů:Intel Core Ultra 9; Model procesoru:Intel Core Ultra 9 285HX; Výkon CPU dle PassMark:48911; Počet jader:16; Maximální frekvence procesoru (GHz):5.1; Frekvence procesoru (GHz):2; TDP:28; Model grafické karty:NVIDIA RTX PRO 2000.
Parametry produktu
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| USB počet | 4 |
| Hmotnost notebooku | 2.1 - 2.5 kg |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 9 |
| Povrchová úprava displeje | Antireflexní |
| Typ disku | SSD NVMe |
| Rozlišení displeje | 2560x1600 |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model grafické karty | NVIDIA RTX PRO 2000 |
| Rozhraní | Thunderbolt |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | LAN |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Typ zařízení | Workstation |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Čtečka otisků prstů |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Čtečka paměťových karet |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Typ baterie | Li-Pol |
| Typ panelu | IPS |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 9 285HX |
| Výkon CPU dle PassMark | 57421 |
| Počet článků baterie | 8 |
| Počet jader | 16 |
| TDP | 28 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 64 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 120 |
| Kapacita paměti grafické karty (GB) | 8 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 5,1 |
| SSD Kapacita (GB) | 1000 |
| Použití | Kancelářský |
| Podpora AI | Ne |
| Jas (cd/m2) | 400 |
| Podpora Copilot+ PC | Ne |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Parametry produktu
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| USB počet | 4 |
| Hmotnost notebooku | 2.1 - 2.5 kg |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 9 |
| Povrchová úprava displeje | Antireflexní |
| Typ disku | SSD NVMe |
| Rozlišení displeje | 2560x1600 |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model grafické karty | NVIDIA RTX PRO 2000 |
| Rozhraní | Thunderbolt |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | LAN |
| Rozhraní | USB Type-C |
| Typ zařízení | Workstation |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Čtečka otisků prstů |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Čtečka paměťových karet |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Typ baterie | Li-Pol |
| Typ panelu | IPS |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 9 285HX |
| Výkon CPU dle PassMark | 57421 |
| Počet článků baterie | 8 |
| Počet jader | 16 |
| TDP | 28 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 64 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 120 |
| Kapacita paměti grafické karty (GB) | 8 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 2 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 5,1 |
| SSD Kapacita (GB) | 1000 |
| Použití | Kancelářský |
| Podpora AI | Ne |
| Jas (cd/m2) | 400 |
| Podpora Copilot+ PC | Ne |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Diskuze k produktu HP NTB Zbook Fury 16 G1i Ultra 9 285HX, RTX PRO 2000 8GB Bl, 2x32GB, 1TGB,2.5K 400n,WiFi7,BT,5G,FpS,SCR,Win11Pro,3y pur
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu HP NTB Zbook Fury 16 G1i Ultra 9 285HX, RTX PRO 2000 8GB Bl, 2x32GB, 1TGB,2.5K 400n,WiFi7,BT,5G,FpS,SCR,Win11Pro,3y pur
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Doprava zdarma
HP NTB Zbook Fury 16 G1i Ultra 9 285HX, RTX PRO 2000 8GB Bl, 2x32GB, 1TGB,2.5K 400n,WiFi7,BT,5G,FpS,SCR,Win11Pro,3y purTyp zařízení:Workstation; Použití:Kancelářský; NPU TOPS:0; Operační systém:Windows 11 Pro; Řada proc
100 680 Kč






















