- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
HP NTB ZB Power G11A R9-8945HS 16 AG WUXGA, 1x32GB DDR5 5600,1TB PCIe-4x4,WiFi 6E,BT,Win11Pro,3yo
Kód: 1522690Prodejní číslo: A3YT7ET#BCMPopis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
HP NTB ZB Power G11A R9-8945HS 16 AG WUXGA, 1x32GB DDR5 5600,1TB PCIe-4x4,WiFi 6E,BT,Win11Pro,3yo
Typ zařízení:Workstation; Použití:Kancelářský; NPU TOPS:0; Operační systém:Windows 11 Pro; Řada procesorů:AMD Ryzen 9; Model grafické karty:AMD Radeon 780M; Kapacita paměti grafické karty (GB):0; Velikost paměti RAM (GB):32; Typ panelu:IPS; Úhlopříčka displeje ("):16; Rozlišení displeje:1920x1200; Obnovovací frekvence displeje (Hz):0.
Parametry produktu
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| USB počet | 4 |
| Hmotnost notebooku | 2.1 - 2.5 kg |
| Řada procesorů | AMD Ryzen 9 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD NVMe |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model grafické karty | AMD Radeon 780M |
| Rozhraní | USB 4 |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | LAN |
| Typ zařízení | Workstation |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Čtečka karet Smart Card |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Čtečka paměťových karet |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Typ baterie | Li-Pol |
| Typ panelu | IPS |
| Počet článků baterie | 6 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| SSD Kapacita (GB) | 1000 |
| Počet USB 3.2 | 2 |
| Počet USB 4 Type-C | 2 |
| Použití | Kancelářský |
| Podpora AI | Ne |
| Jas (cd/m2) | 400 |
| Podpora Copilot+ PC | Ne |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Parametry produktu
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| USB počet | 4 |
| Hmotnost notebooku | 2.1 - 2.5 kg |
| Řada procesorů | AMD Ryzen 9 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD NVMe |
| Rozlišení displeje | 1920x1200 |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model grafické karty | AMD Radeon 780M |
| Rozhraní | USB 4 |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | LAN |
| Typ zařízení | Workstation |
| Výbava | Wi-Fi |
| Výbava | BlueTooth |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Čtečka karet Smart Card |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | Čtečka paměťových karet |
| Výbava | Numerická klávesnice |
| Typ baterie | Li-Pol |
| Typ panelu | IPS |
| Počet článků baterie | 6 |
| Úhlopříčka displeje (") | 16 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| SSD Kapacita (GB) | 1000 |
| Počet USB 3.2 | 2 |
| Počet USB 4 Type-C | 2 |
| Použití | Kancelářský |
| Podpora AI | Ne |
| Jas (cd/m2) | 400 |
| Podpora Copilot+ PC | Ne |
| Napájecí adaptér | Součástí balení |
Diskuze k produktu HP NTB ZB Power G11A R9-8945HS 16 AG WUXGA, 1x32GB DDR5 5600,1TB PCIe-4x4,WiFi 6E,BT,Win11Pro,3yo
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu HP NTB ZB Power G11A R9-8945HS 16 AG WUXGA, 1x32GB DDR5 5600,1TB PCIe-4x4,WiFi 6E,BT,Win11Pro,3yo
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Doprava zdarma
HP NTB ZB Power G11A R9-8945HS 16 AG WUXGA, 1x32GB DDR5 5600,1TB PCIe-4x4,WiFi 6E,BT,Win11Pro,3yoTyp zařízení:Workstation; Použití:Kancelářský; NPU TOPS:0; Operační systém:Windows 11 Pro; Řada proc
50 990 Kč






























