- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
HP NTB EliteBook X G2i U7-356H 50TOPS 14"2.8K 2880x1800 400 120Hz IR, 32GB,1TB, 5G, bez adapteru,Win11Pro,3y onst
Kód: 1523027Prodejní číslo: DJ5S2ET#BCMPopis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
HP NTB EliteBook X G2i U7-356H 50TOPS 14"2.8K 2880x1800 400 120Hz IR, 32GB,1TB, 5G, bez adapteru,Win11Pro,3y onst
Typ zařízení:Notebook; Použití:Kancelářský; Podpora AI; Operační systém:Windows 11 Pro; Řada procesorů:Intel Core Ultra 7; Model procesoru:Intel Core Ultra 7 258V; Výkon CPU dle PassMark:18931; Počet jader:16; Maximální frekvence procesoru (GHz):4.9; Frekvence procesoru (GHz):3.8; TDP:28; Model grafické karty:Intel Arc.
Parametry produktu
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| USB počet | 4 |
| Max.výdrž na baterie (v hodinách) | 18 |
| Hmotnost notebooku | Nižší než 1.5 kg |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 7 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD NVMe |
| Rozlišení displeje | 2880x1800 |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model grafické karty | Intel Arc |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | Thunderbolt |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Čtečka otisků prstů |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | 5G WWAN modul |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | OLED |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 7 258V |
| Výkon CPU dle PassMark | 18951 |
| Výkon CPU dle PassMark | 18946 |
| Počet článků baterie | 6 |
| Počet jader | 16 |
| TDP | 28 |
| Úhlopříčka displeje (") | 14 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 120 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3,8 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 4,9 |
| SSD Kapacita (GB) | 1000 |
| Počet USB 3.2 | 2 |
| Počet USB 4 Type-C | 2 |
| Použití | Kancelářský |
| Podpora AI | Ano |
| Napájecí adaptér | Bez adaptéru |
Parametry produktu
| Formát obrazovky | 16:10 |
| Druh optické mechaniky | Bez optické mechaniky |
| Operační systém | Windows 11 Pro |
| USB počet | 4 |
| Max.výdrž na baterie (v hodinách) | 18 |
| Hmotnost notebooku | Nižší než 1.5 kg |
| Řada procesorů | Intel Core Ultra 7 |
| Povrchová úprava displeje | Matný |
| Typ disku | SSD NVMe |
| Rozlišení displeje | 2880x1800 |
| Lokalizace klávesnice | CZ/SK |
| Model grafické karty | Intel Arc |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 2 |
| Rozhraní | 3.5mm Jack |
| Rozhraní | HDMI |
| Rozhraní | USB 3.2 Gen 1 |
| Rozhraní | Thunderbolt |
| Typ zařízení | Notebook |
| Výbava | Čtečka otisků prstů |
| Výbava | Web kamera |
| Výbava | Podsvícená klávesnice |
| Výbava | 5G WWAN modul |
| Typ baterie | Li-Ion |
| Typ panelu | OLED |
| Model procesoru | Intel Core Ultra 7 258V |
| Výkon CPU dle PassMark | 18951 |
| Výkon CPU dle PassMark | 18946 |
| Počet článků baterie | 6 |
| Počet jader | 16 |
| TDP | 28 |
| Úhlopříčka displeje (") | 14 |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Obnovovací frekvence displeje (Hz) | 120 |
| Frekvence procesoru (GHz) | 3,8 |
| Maximální frekvence procesoru (GHz) | 4,9 |
| SSD Kapacita (GB) | 1000 |
| Počet USB 3.2 | 2 |
| Počet USB 4 Type-C | 2 |
| Použití | Kancelářský |
| Podpora AI | Ano |
| Napájecí adaptér | Bez adaptéru |
Diskuze k produktu HP NTB EliteBook X G2i U7-356H 50TOPS 14"2.8K 2880x1800 400 120Hz IR, 32GB,1TB, 5G, bez adapteru,Win11Pro,3y onst
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu HP NTB EliteBook X G2i U7-356H 50TOPS 14"2.8K 2880x1800 400 120Hz IR, 32GB,1TB, 5G, bez adapteru,Win11Pro,3y onst
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Doprava zdarma
HP NTB EliteBook X G2i U7-356H 50TOPS 14"2.8K 2880x1800 400 120Hz IR, 32GB,1TB, 5G, bez adapteru,Win11Pro,3y onstTyp zařízení:Notebook; Použití:Kancelářský; Podpora AI; Operační systém:Windows 11 Pro; Řada proceso
74 680 Kč




































