- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
HP myš - 285 Silent Wireless Mouse
Kód: 1517444Prodejní číslo: 6G4E6AA#ABBPopis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
HP myš - 285 Silent Wireless Mouse
Bezdrátová myš HP 285 Silent
Parametry
| Název produktu | Bezdrátová myš HP 285 Silent |
|---|---|
| Produktové číslo | 6G4E6AA |
| Funkce displeje | Kompatibilní s počítači vybavenými portem USB-A. |
| Přehled | Pracuj pohodlně po celý den díky bezdrátové myši, která je neustále připojená. Překvapí tě jedinečným tichým klikem, který ucítíš, ale neuslyšíš. |
| Typ baterie | 1x AA |
| Životnost baterie | Až 18 měsíců |
| Rozměry (šířka × hloubka × výška) | 40,29 x 109,54 x 70,83 mm |
| Hmotnost | 90,5 g |
| Hmotnost balení | 175 g 0.39 lb |
| Kompatibilní operační systémy | Windows 11; Windows 10; macOS; Chrome OS™ |
| Minimální požadavky na systém | Dostupný port USB-A |
| Hardwarová kompatibilita | Kompatibilní s počítači vybavenými portem USB-A. |
| Záruka | Omezená jednoletá záruka. |
| Obsah balení | Bezdrátová myš HP 285 Silent; Hardwarový klíč; Úvodní příručka; Produktový list; Záruční list |
| Země původu | Vyrobeno v Číně |
| Právní omezení | Skutečný vzhled produktu nemusí být stejný jako na obrázku. © Copyright 2019 HP Development Company, L.P. Informace obsažené v tomto dokumentu se mohou změnit bez předchozího upozornění. Jediná záruka k produktům a službám společnosti HP je určena záručními podmínkami přiloženými k těmto produktům a službám. Ze žádných uvedených informací nelze vyvodit existenci dalších záruk. Společnost HP není odpovědná za technické nebo redakční chyby ani za opomenutí vyskytující se v tomto dokumentu. Windows je registrovaná ochranná známka nebo ochranná známka společnosti Microsoft Corporation v USA a dalších zemích. Všechny ostatní ochranné známky jsou majetkem jejich příslušných vlastníků. |
| Právní omezení [01] | [1] Bezdrátové připojení s dosahem až 10 m. |
| Právní omezení [02] | [2] Skutečná životnost baterie se liší v závislosti na používání a okolních podmínkách a vlivem dlouhodobého používání přirozeně klesá. |
| Právní omezení [03] | [3] Zahrnuje jednoletou omezenou záruku s nepřetržitou online podporou. Podrobné informace jsou k dispozici v centru zákaznické podpory HP nebo na adrese www.hp.com/go/orderdocuments. Vyžaduje internetové připojení, které není součástí dodávky. |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
.Parametry produktu
| Druh myši | Optická |
| Specifikace myši | 3 tlačítková |
| Specifikace myši | S kolečkem |
| Rozhraní myši | Bezdrátová Wi-Fi |
Parametry produktu
| Druh myši | Optická |
| Specifikace myši | 3 tlačítková |
| Specifikace myši | S kolečkem |
| Rozhraní myši | Bezdrátová Wi-Fi |
Diskuze k produktu HP myš - 285 Silent Wireless Mouse
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu HP myš - 285 Silent Wireless Mouse
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
HP myš - 285 Silent Wireless MousePracuj pohodlně po celý den díky bezdrátové myši, která je neustále připojená. Překvapí tě jedinečným tichým klikem, který ucítíš, ale neuslyšíš..
486 Kč
Doprava zdarma
HP Designjet Z6dr 44” PostScript Printer s V-řezačkou (v-trimmer)Tisková technologie:Inkoustová; Skutečné rozlišení tiskárny (v DPI):1200x2400; Rozhraní tiskárny:USB, Síťové; Maximální formát tisku/média:A0++ (1067 mm); Maximální rychlost tisku (A4 za minutu):1; Standardní počet vstupních zásobníků:1; Maximální počet vstupních zásobníků:1; Funkce:Barevný tisk, Bezokrajový tisk, Oddělené náplně.
167 080 Kč
HyperX Pulsefire Core - Gaming Mouse (Black) (HX-MC004B) - MyšHyperX Pulsefire Core™ nabízí vše podstatné, co mohou hráči od bytelné a pohodlné kabelové herní myši s RGB podsvícením vyžadovat. Optický snímač Pixart 3327 s nativním rozlišením až 6 200 DPI umožňuje hráčům přesné a plynulé sledování pohybu bez hardwarové akcelerace. Ergonomicky navržená myš Pulsefire Core má po stranách úchopy s texturou, které zajišťují pohodlné a neklouzavé uchopení. Díky symetrickému tvaru je vhodná k držení „v dlani“ i „v drápech“. Disponuje vysoce kvalitními spínači s jasnou hmatovou zpětnou vazbou, jejichž životnost dosahuje až 20 milionů kliknutí. Software HyperX NGENUITY umožňuje měnit podsvícení, upravovat DPI i přiřazovat makra 7 programovatelným tlačítkům a přizpůsobit si tak myš přesně podle svých představ. Velké kluznice myši Pulsefire Core napomáhají přesnému míření, umožňují totiž plynulý a kontrolovaný pohyb myší..
983 Kč
Logitech Wireless Mouse M650 Signature, rose, EMEARozhraní myši:Bezdrátová s USB dongle; Druh myši:Optická; Specifikace myši:4 a více tlačítek, S kolečkem.
1 338 Kč
ASUS myš ROG STRIX IMPACT III Wireless Moonlight WhiteRozhraní myši:Bezdrátová Bluetooth, Bezdrátová s USB dongle; Druh myši:Optická; Specifikace myši:4 a více tlačítek, S kolečkem.
2 068 Kč















