- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
HP Jetdirect LAN Accessory
Kód: 719684Prodejní číslo: 8FP31APopis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
HP Jetdirect LAN Accessory
Příslušenství HP Jetdirect LAN
Parametry
| Typ tiskového serveru | Externí |
|---|---|
| Firmware aktualizovatelný po síti | Ano |
| Podpora IPP | Ano |
| Podporovaný internetový prohlížeč | Internet Explorer 6.0 a vyšší, Mozilla 2.x a vyšší, Firefox 2.x a vyšší, Safari, Google© Chrome |
| Rozměry (šířka × hloubka × výška) | 87 x 121,3 x 27,5 mm 3.42 x 4.77 x 1.08 in |
| Rozměry palety | 1200 x 1000 x1270 mm, 47.3 x 39.4 x50 in |
| Hmotnost | ~0.128 kg ~0.28 lb |
| Hmotnost balení | ~0.32 kg ~0.7 lb |
| Hmotnost palety | 475.9 lb, 216.3 kg |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
.Parametry produktu
| Typ příslušenství | Ostatní |
Parametry produktu
| Typ příslušenství | Ostatní |
Diskuze k produktu HP Jetdirect LAN Accessory
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu HP Jetdirect LAN Accessory
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Doprava zdarma
APC NetShelter 12U Racková skříň pro montáž na stěnu UPS DepthTyp datového rozvaděče:Nástěnné 19"; Výška rozvaděče (U):12; Šířka (mm):600; Hloubka (mm):1037.
22 760 Kč














