- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
HP Designjet SD Pro 2 44-in Scanner
Kód: 1005943Prodejní číslo: 5EK01A#B19Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
HP Designjet SD Pro 2 44-in Scanner
44” skener HP SD Pro 2
Parametry
| Typ skeneru | Technologie skenování CIS |
|---|---|
| Rozlišení optického skenu | 1 200 dpi |
| Velikost skenovaného dokumentu, maximální | 1 118 mm |
| Typy médií | Jemný papír, sépiový papír, světlotisky, plasty, plastový laminát, pěnová deska, kartón, noviny (nelze použít: překližku, kamenné desky, kovové nebo abrazivní desky, špinavé, hrubé desky nebo desky s ostrými hranami, desky s kovovými svorkami či spáleným povrchem nebo fólie) |
| Formát uložení skenovaného dokumentu | PDF, PDF/A, TIFF, JPEG, JPEG2000, DWF, tvorba vícestránkových PDF |
| Vstupní režimy skenování | Soubor, e-mail, USB, pevný disk, síťová složka, FTP, tisk |
| Interní paměť | 256 GB SSD |
| Standardní možnost připojení | Gigabit Ethernet (1000Base-T), zadní port USB 3.1 Gen 1 (3+1) a USB 2.0 (1) |
| Napájení | Vstupní napětí (automatické přepínání rozsahu): 100–240 V (±10 %), 50/60 Hz, max. 5 A |
| Spotřeba energie | 47 W (skenování), 32 W (pohotovostní režim), 1,8 W (režim spánku) |
| Rozsah provozních teplot | 5 až 35 °C |
| Rozměry (šířka × hloubka × výška) | 1 530 x 930 x 1 660 mm 60 x 37 x 65 in |
| Hmotnost | 60 kg 132 lb |
| Hmotnost balení | 85 kg 187 lb |
| Záruka | Limitovaná roční záruka na hardware |
| Obsah balení | 44” skener HP SD Pro 2, podstavec, dotyková obrazovka (panel počítače), stručná referenční příručka, vodítka médií, instalační leták, leták s informacemi o údržbě, software pro kopírování a skenování, software s dokumentací, ethernetový kabel, kabel USB, napájecí kabely |
| Číslo poznámky pod čarou – technické specifikace | [1] Barevné skenování: plně barevný obraz A1 při 200 dpi, 24bitové barvy RGB. Černobílé skenování: obraz A1 s černým textem a grafikou při 200 dpi. |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
.Parametry produktu
| Typ skeneru | Průtahový |
| Skutečné rozlišení skeneru (v DPI) | 1200 |
| Rozhraní | RJ-45 (Ethernet) |
| Formát | A2 a vyšší |
| Automatický podavač dokumentů | Ne |
Parametry produktu
| Typ skeneru | Průtahový |
| Skutečné rozlišení skeneru (v DPI) | 1200 |
| Rozhraní | RJ-45 (Ethernet) |
| Formát | A2 a vyšší |
| Automatický podavač dokumentů | Ne |
Diskuze k produktu HP Designjet SD Pro 2 44-in Scanner
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu HP Designjet SD Pro 2 44-in Scanner
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Doprava zdarma
HP Designjet SD Pro 2 44-in ScannerFormát:A2 a vyšší; Rozhraní:RJ-45 (Ethernet); Skutečné rozlišení skeneru (v DPI):1200; Typ skeneru:Průtahový.
286 080 Kč
HP 125 G2 Wired USB Keyboard - anglickáTyp klávesnice:Membránová; Rozhraní klávesnice:Drátová USB; Lokalizace klávesnice:EN.
376 Kč
HyperX Wrist Rest - Mouse - Podložka pod myšOpěrka zápěstí HyperX nabízí pohodlné polstrování vhodné při práci s myšmi nebo klávesnicemi nejrůznějších velikostí. Disponuje protiskluzovou gumovou spodní stranou, která zajišťuje stabilitu, když tvé prsty poletují po klávesách. Odolná opěrka zápěstí HyperX se pyšní netřepivým šitím a důrazem na kvalitu. Poskytuje tak dlouhotrvající pohodlí, i když hraješ jednu hru za druhou..
472 Kč
TRUST webkamera TW-350 4K UHD WEBCAMBarva:Černá; Podporované OS:Windows, MAC OS; Šířka (mm):130; Hmotnost (g):110; Mikrofon.
2 558 Kč



























