- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
HP Advanced Photo Paper, Gloss (5x5 in; 127x127 mm) –20 sheets
Kód: 556781Prodejní číslo: 49V50APopis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
HP Advanced Photo Paper, Gloss (5x5 in; 127x127 mm) –20 sheets
HP Advanced Photo Paper, Glossy, 65 lb, 5 x 5 in. (127 x 127 mm), 20 sheets
Parametry
| Hardwarová kompatibilita | Optimalizováno pro tiskárnu HP ENVY Inspire |
|---|---|
| Hmotnost | cca 0,08 kg |
| Hmotnost | ~0.19 lb |
| Obsah balení | 20 listů papíru 13 x 13 cm (127 x 127 mm) |
| Záruka | 90denní záruka, výměna výrobcem v případě závady |
Poznámky pod čarou
Právní omezení
.Parametry produktu
| Tisková technologie | Inkoustová |
| Maximální formát tisku/média | Jiný |
| Typ papíru | Fotografický |
Parametry produktu
| Tisková technologie | Inkoustová |
| Maximální formát tisku/média | Jiný |
| Typ papíru | Fotografický |
Diskuze k produktu HP Advanced Photo Paper, Gloss (5x5 in; 127x127 mm) –20 sheets
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu HP Advanced Photo Paper, Gloss (5x5 in; 127x127 mm) –20 sheets
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
HP Advanced Photo Paper, Gloss (5x5 in; 127x127 mm) –20 sheetsTyp papíru:Fotografický; Maximální formát tisku/média:Jiný; Tisková technologie:Inkoustová.
263 Kč












