- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
HP 320 FHD Webcam - webkamera s Full HD rozlišením, vestavěný mikrofon
Kód: 1456989Prodejní číslo: 53X26AA#ABBPopis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
HP 320 FHD Webcam - webkamera s Full HD rozlišením, vestavěný mikrofon
| Compatibility | Compatible with USB-A devices. |
|---|---|
| Camera effective resolution | 1080 Full HD 30fps |
| Cable length | 1500 mm |
| Compatible Operating Systems | Windows 11, Windows 10, macOS and Chrome OS |
| Minimum dimensions (W x D x H) | 7.2 x 5.36 x 5.32 cm |
| Weight | 0.107 kg |
| Minimum System Requirements | USB-A |
| What's in the box | Webcam, Quick Start guide and Warranty |
| Manufacturer Warranty | HP standard two years limited warranty |
.
Parametry produktu
| Mikrofon | Ano |
| Maximální rozlišení videa (px) | Full HD (1920 x 1080) |
| Barva | Černá |
| Podporované OS | Windows 10 |
| Vlastnosti | Vestavěný mikrofon |
Parametry produktu
| Mikrofon | Ano |
| Maximální rozlišení videa (px) | Full HD (1920 x 1080) |
| Barva | Černá |
| Podporované OS | Windows 10 |
| Vlastnosti | Vestavěný mikrofon |
Diskuze k produktu HP 320 FHD Webcam - webkamera s Full HD rozlišením, vestavěný mikrofon
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu HP 320 FHD Webcam - webkamera s Full HD rozlišením, vestavěný mikrofon
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
HP 320 FHD Webcam - webkamera s Full HD rozlišením, vestavěný mikrofonMaximální rozlišení videa (px):Full HD (1920 x 1080); Vlastnosti:Vestavěný mikrofon; Barva:Černá; Podporované OS:Windows 10; Mikrofon.
942 Kč
Novinka
CONNECT IT FOR HEALTH ErgoBeads zápěstní opěrka před klávesnici plněná kuličkami, šedáVelikost podložky:Velká, Prodloužená; Provedení podložky:S polštářkem.
379 Kč















