- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
GOODRAM SODIMM DDR4 32GB 2666MHz CL19
Kód: 490288Prodejní číslo: GR2666S464L19/32GPopis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
GOODRAM SODIMM DDR4 32GB 2666MHz CL19
DDR4 SODIMM DRAM
DDR4 SODIMM modules perform well in mobile computing devices that require a small and low-cost, but effective upgrade. The DDR4 generation is the most popular of the DDR family.
TECHNICAL SPECIFICATIONS
| Capacity | 32 GB |
| Frequency | 2666 MHz |
| Memory type | DDR4 SODIMM |
| Cas Latency | CL19 |
| Voltage | 1.2V |
.
Parametry produktu
| Technologie paměti RAM | SODIMM DDR4 |
| Využití paměti | Notebooky |
| RGB | Ne |
| Chlazení | Bez chladiče |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Frekvence paměti RAM (GHz) | 2,666 |
| Časování CAS | 19 |
Parametry produktu
| Technologie paměti RAM | SODIMM DDR4 |
| Využití paměti | Notebooky |
| RGB | Ne |
| Chlazení | Bez chladiče |
| Velikost paměti RAM (GB) | 32 |
| Frekvence paměti RAM (GHz) | 2,666 |
| Časování CAS | 19 |
Diskuze k produktu GOODRAM SODIMM DDR4 32GB 2666MHz CL19
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu GOODRAM SODIMM DDR4 32GB 2666MHz CL19
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
Doprava zdarma
GOODRAM SODIMM DDR4 32GB 2666MHz CL19Využití paměti:Notebooky; Technologie paměti RAM:SODIMM DDR4; Velikost paměti RAM (GB):32; Frekvence paměti RAM (GHz):2.666; Časování CAS:19; Chlazení:Bez chladiče.
7 510 Kč













