- ✨ AKCE
- 📦 Rozbaleno
- PC a notebooky
- Mobilní telefony a tablety
- Komponenty
- Periferie
- Síťové prvky
- Software
- Herní svět a příslušenství
- Servery a zálohování
- Kancelářská technika
- Pokladní systémy
- Audio
- Foto a video technika
- Televize, přehrávače a TV signál
- Sport a outdoor
- Auto-moto
- Chytrá elektronika
- Zabezpečovací technika
- Interiérové doplňky
- Svitidla a žárovky
GIGABYTE case GB-C301G V2, Mid Tower, 1xUSB-C 3.2, 2xUSB 3.0, ARGB Hub, 4x 120mm ARGB Fan, černá
Kód: 1706037Prodejní číslo: GB-C301G V2Popis
Parametry
Diskuze
Hodnocení
Popis produktu
GIGABYTE case GB-C301G V2, Mid Tower, 1xUSB-C 3.2, 2xUSB 3.0, ARGB Hub, 4x 120mm ARGB Fan, černá
GIGABYTE C301 GLASS V2
GIGABYTE C301 GLASS V2 je vybavena velkou přední síťovinou a odvětrávaným horním panelem, které zajišťují velkorysé proudění vzduchu pro optimalizované chlazení s prvotřídní estetikou.
- Optimalizovaný design proudění vzduchu
- RGB Fusion s rozbočovačem ARGB konektoru
- Podpora základních desek do formátu E-ATX
- Kompatibilní s kapalinovým chlazením až do 360 mm
- Podpora vertikální instalace GPU
- Boční panel z tvrzeného skla v plné velikosti
- S USB 3.0 x2 a USB 3.1 Type-C x1 na I/O panelu
- Předinstalované 4 ventilátory ARGB

Specifikace
| Velikost Skříně | |
|---|---|
| Velikost Skříně | Mid Tower |
| Podporované velikosti základních desek | |
| Velikost základní desky | E-ATX, ATX, micro-ATX, Mini-ITX |
| Pozice pro disky | |
| 2.5" Pozice | 2x |
| 2.5"/3.5" Kombo Pozice | 2x |
| Rozšiřující sloty | |
| Horizontální | 7x |
| Přední Vstup/Výstup Konektory | |
| Zvukové konektory | 1x |
| USB 3.0 | 2x |
| USB-C 3.2 | 1x |
| Tvrzené sklo | |
| Podpora vodního chlazení | |
| Přední část | Až 360 mm |
| Vrchní část | Až 360 mm |
| Zadní část | Až 120 mm |
| Podpora ventilátorů | |
| Přední část | 3x 140 mm; 3x 120 mm |
| Vrchní část | 2x 140 mm; 3x 120 mm |
| Zadní část | 1x 120 mm |
| Maximální velikosti komponentů | |
| Maximální velikost CPU chladiče | 170 mm |
| Maximální délka GPU | 400 mm |
| Maximální délka zdroje | 180 mm |
| Prachové filtry | |
| Pozice prachových filtrů | Vrch, Spodek |
| Velikost a Váha | |
| Velikost | 530 x 282 x 530 mm |
| Váha | 7.8 kg |
Co je v krabici
4x 120mm ARGB Fan
1x ARGB Hub
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 2 |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | ARGB |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Parametry produktu
| Provedení skříně | Midi Tower |
| Barva skříně | Černá |
| Počet pozic 3.5" (HDD) | 2 |
| Počet pozic 2.5" (SSD) | 2 |
| Vybavení PC skříně | Přední Audio panel |
| Vybavení PC skříně | Přední USB panel |
| Vybavení PC skříně | Průhledná bočnice |
| Bočnice | Prosklená |
| Podsvícení | ARGB |
| Integrovaný zdroj | Ne |
Diskuze k produktu GIGABYTE case GB-C301G V2, Mid Tower, 1xUSB-C 3.2, 2xUSB 3.0, ARGB Hub, 4x 120mm ARGB Fan, černá
Máte k produktu dotaz? Zeptejte se nás.Hodnocení produktu GIGABYTE case GB-C301G V2, Mid Tower, 1xUSB-C 3.2, 2xUSB 3.0, ARGB Hub, 4x 120mm ARGB Fan, černá
0
0 hodnocení
Naposledy navštívené
GIGABYTE case GB-C301G V2, Mid Tower, 1xUSB-C 3.2, 2xUSB 3.0, ARGB Hub, 4x 120mm ARGB Fan, černáProvedení skříně:Midi Tower; Barva skříně:Černá; Počet pozic 3.5" (HDD):2; Počet pozic 2.5" (SSD):2; Bočnice:Prosklená.
1 989 Kč
1stCOOL skříň STEP Premium, micro tower, AU, USB 3.0, USB-C, 1x 120mm + 1x 80mm Fan, černáProvedení skříně:Mini Tower / micro ATX; Výkon zdroje (W):0; Barva skříně:Černá; Počet pozic 5.25":1; Počet pozic 3.5" (HDD):2; Počet pozic 2.5" (SSD):5; Bočnice:Plná; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel.
783 Kč
GIGABYTE case GB-C102G, Mid Tower, 2x USB3.0, Průhledná bočnice, 2x 120mm Fan, černáProvedení skříně:Midi Tower; Výkon zdroje (W):0; Barva skříně:Černá; Počet pozic 3.5" (HDD):2; Počet pozic 2.5" (SSD):2; Bočnice:Prosklená; Podsvícení:bez podsvícení; Vybavení PC skříně:Přední Audio panel, Přední USB panel, Průhledná bočnice.
1 378 Kč


















